Sony Vaio 3D + filmy Side by Side

crossuuuuu

New member
Witam,

jestem szczęśliwym posiadaczem laptopa sony vaio VPC-F21Z1E/BI 3D i chciałem na nim odtworzyć coś w technologi side by side, ale za żadną cho... nie udało mi się to. Próbowałem różnych odtwarzaczy, zmieniać przeróżne ustawienia i nic.. W związku z czym mam pytanie czy może ktoś miał taki problem bądź wie jak go rozwiązać. Z filmami 3d Blu-Ray nie ma problemu, ale SBS nie da się oglądać...


Z góry dzięki za pomoc.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Popatrzę później na to w domu, a próbowałeś ustawić SBS w odtwarzaczu navidii tak mi coś świta ze jest chyba dołączony do programików przez Sony. Na Corel na pewno się nie da, bo wnioskuję, ze z tego korzystasz.
 

crossuuuuu

New member
dokładnie korzystam z programu Corela, który był dołączony do vaio. Ok spróbuję popatrzeć przez odtwarzacz Nvidia.
 

crossuuuuu

New member
Mam aplikację Nvidia 3D Vision Video Player ale przez nią też nie mogę SBS ustawić tak, aby dało się oglądać w trójwymiarze:/
 

damian820927

New member
Bez reklam
Powinno się dać, powiedz mi jeszcze czy aby na pewno masz coś ściągnięte w SBS 3D ?
Co to za plik próbujesz odtworzyć ?
 

crossuuuuu

New member
mam sciagniete pliki w formacie "mkv" Jak odtwarzam to obraz nie jest tak jak to się chyba nazywa spleciony (lekko przesunięty względem siebie) tylko mam dwa obrazy obok siebie (ekran podzielony na pół w pozycji pionowej i po obu stronach wyświetla się ten sam obraz)
 

GAGA2

New member
SONY F-21 i filmy MKV SBS

Mam ten sam problem. Nie mogę znaleźć żadnego playera, który by otworzył plik mkv SBS. Oczywoście chcę oglądać na laptopie, a nie na TV. Proszę o pomoc.:sad:
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
co prawda minęło trochę czasu od zadania pytań ale sam natknąłem się na ten problem i rozwiązałem go na dwa sposoby:

1) kupiłem monitor 3D i na nim wyświetlam sobie filmy, monitor kupiłem do pracy ale jak już miał 3D to uruchomiłem,

rozumiem, że nie o takie rozwiązanie chodziło. ostatnio zrobiłem upgrade z win 7 do win 8 i sprawdzałem co nie działa i m.in. nie działało dalej odtwarzanie plików .mkv

2) Aby program:

NVIDIA 3D Vision Video Player 1.7.5

odtwarzał pliki .mkv należy zgodnie z informacjami ze strony NVIDIA:

NVIDIA DRIVERS 1.7.5

pobrać i zainstalować ffdshow lub Haali Media Splitter.

Ja zainstalowałem najpierw Haali Media Splitter aleb to było za mało do poprawnej pracy 3D Video Playera więc zainstalowałem także ffdshow. Być może instalacja w odwrotnej kolejności pozwoli od razu uruchomić odtwarzanie mkv przy pomocy tego playera. Odtwarzałem SBS.

powodzenia
 
Do góry