Sony seria X4500

RS4

New member
asoz napisał:
Rozumiem, że widziałeś X4500 i twierdzisz, że jest lepszy od KURO ??

Lepszy?? to pojęcie bardzo względne i indywidualne, tak widziałem i dla mnie obraz jest lepszy, , jeśli go zobaczysz w nocy i w ciągu dnia to myślę ,że Tobie też się bardziej spodoba niż kuro, ale na pewno zdziwisz się jakością, obraz ostry jak żyleta, czerń super, dla mnie miodzio .

RS4
 

jurasick

New member
:)

jtd napisał:
Hej RS4, a gdzie ogladales x4500 ?
No wlasnie bo ja bym chetnie w poniedzialek kuknal :)

p.s piorun strzelil w antenne fm i szlag trafil good old bodajze 29 cali sony trintron 50hz 'old school mega super fajny tv :) oraz dekoder cyfra + analog =) trza bedzie wziac cyfrowy, niestety cyfry :( innej opcji nie ma, rozumiecie mini mini musi byc :))))))))))) bez sesame street nie potrafie zyc :) etc.
... pls help :)

aaaaa bo bym zapomnial wlasnie wrocilem z Karwii, pelen luzzzz... 9 godzin, god bless CB bo bym jeszcze jechal :)
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Jakos czas reakcji matrycy przestal byc w sony problemem, sprawdz ostatni test w4000 kikiego i chwali on ten tv za najlepsza plynnosc wsrod lcd. Pamietaj ze w4000 nie ma nawet 100hz. Pozatym w x4500 i w4500 doszly kolejne nowe systemy zapobiegajace smuzeniu.
 

forzainter1g

New member
Odp

Ja sie nie boje problemu smuzenia jestem posiadaczem Sony x3500 i jestem bardzo zadowolny a jak wlacze 100hz to obraz zyleta 0 smuzenia.
Tylko mnie interesuje jaki bedzie mial czas reakcji matrycy.
Ponad rok temu przedstawiciel Sony powiedzial mi ze Sharp oszukuje podajac ze ma czas reakcji 4 ms poniewaz przeprowadza pomiary grey to grey a nie black to black i bylo nie mozliwe zejscie ponizej 8 ms.
A ostatnio wiekszosc producentow:philips,Samsung,Lg,Sharp podaje czas reakcji na poziomie od 6 do nawet 2 ms niestety nie udalo mi sie dojsc jakiego typu pomiary stosuja.Wiec interesuje Mnie co pokaze Sony w tym aspekcie.
 

jurasick

New member
A czy ja dobrze rozumiem, ze system DLNA pozwoli podpiac kompa pod siec domowa i bezposrednio ze stacjonara wyswietlac full HD np. w plikach .mkv?
 

dazo

New member
spekulacje cenowe i odswierzanie

witam wszystkich serdecznie kilku miesiecy sledze sobie wasze tematy na forum zarkup nowego X4500 46" u mnie jest prawie na 100% zaklepany pisze prawie bo bariera moze byc głupia cena kazdy sie zastanawia jakie bedzie odswiezanie o ktorym tu juz wspominano no i spekulacje cenowe. Byc moze piszac te informacje dla was nie odkryłem niczego nowego ale zadzwoniłem dzis do sony polska aby uzyskac jakies informacje no i pan odpowiedział mi ze prawdopodobnie odswiezanie pozostanie takie samo w sumie to mysle ze dzieki układom redukcji smuzenia i tak bedzie sie lcd dobrze spisywał, no i cena - pan długo szukał jakiejs informacji na temat 46-ki nic nie znalazl natomiast powiedzial ze 40 (ale ona nie ma systemu podsw led) bedzie kosztowała zanaczam dla sklepów bedzie wynosiła 7800 ZŁ mnie np to cieszy bo wydaje mi sie ze taka 46-ka mogła by kosztowac ok 12 000 było by miło no to se pomarzyłem jak na pierwszy post a jak bedzie czas pokaze pozdrawiam wszystkich ktorzy tez licza dni i czekaja na nowa maszyne sony
 

forzainter1g

New member
Odp

Jak ta firma lubi mnie wkurzac dobrze ze mnie uswiadomiles ze 40 X4500 nie ma podswietlenia LED bo jak wejdziesz na sony.pl w 40 X4500 to w wymienionych zaletach jest LED dopiero jak sie zaglebisz w dane techniczne jest napisane:
Podswietlenie WCG-CCFL
A wogole jak to jest bo na Sony.pl jest wymieniona tylko x4500 55 cali i 40 cali a 46 nie ma.Wiec czy 46 wyjdzie pozniej czy nie bedzie??
Tak samo w4500 jest 46 i 52 cale a 40 nie bedzie czy wyjdzie pozniej??
Szkoda ze nie bedzie LED w 40 calach x4500 i niestety to odrzucilo mnie od zakupu.Napewno bedzie to swietny telewizor jeden z najlepszych w swojej klasie jak nie najlepszy ale jednak nie bedzie tego LED-u to nie bedzie taki duzo skok od 40 x3500 do x4500.
Co do 55 x4500 to napewno bedzie swietny sprzet czuje ze najlepszy w swojej klasie.
Ale i tak najbardziej godnym uwagi telewizorem bedzie Sony w4500
napewno bedzie tanszy i nie bedzie mial nowego systemu 100hz tylko ten stary ktory tez jest dobry bo mam x3500 a napewno i tak poprawia plynnosc i mam nadziejze ze czas reakcji matrycy bedize niizszy.
 

dazo

New member
sony

powiedzieli w sony ze najpierw czyli 28 pazdziernika -tak to info do wszystkich kupujacych (sasznie pozno ,nie?) pojawia sie w sprzedazy pierwsze 55-ki jako super super flagowy sprzet potem (no to chyba na swieta bo wczesniej sie im nie bedzie opłacało poleca dalsze modele (niewiem jak z 40") a jak swieta to i cena bedzie wysoka (cholera nie pomyslałem o tym) czyli bedzie sie opłacało kupic to po nowym roku (k#&^$wa bede sie lampił na 19 cali samsunga) pozdrawiam
 

jtd

New member
Bez reklam
Tak przegladam sobie specyfikacje x4500 i nigdzie nie widze ze maja one czujnik swiatla.. Czyzby sony stwierdzilo ze jest to rzecz zbedna ?
 

forzainter1g

New member
Moze to jest rzecz tak oczywista ze musi byc:D.
Jak przejzysz specyfikacje x3500 to tez to nie jest wymienione a oczywiscie czujnik swiatla zanjduje sie w x3500.
 

jurasick

New member
dzieki :)))))))

huehue ale juz jakos dalem rade

Ciekawe jak ten nowy Philips 42PFL9803 do seri X i W tylko bez czarnej ramki to ja nie dam rady chyba :) ale ciekawe w koncu EISA jest
 
Ostatnia edycja:
Do góry