Sony Przedstawi na targach w Berlinie nowy smartphone Xperia T z wideo HDR.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony Przedstawi na targach w Berlinie nowy smartphone Xperia T z wideo HDR.

Sony na targach IFA w Berlinie przedstawi Xperia T z ekranem HD 4.6",
13-megapikselowym aparatem fotograficznym i z czujnikiem obrazu HDR.


xperiat_b_2230.jpg


Nowy smartfon Sony Xperia będzie nazwany T Mobile .
Debiut planowany jest na targach IFA w Berlinie, ale do zakończenia zagadki technicznej brakuje już tylko jaki procesor będzie w środku . Model Xperia T powinny mieć ekran HD 4.6" lekko zakrzywiony, 16 GB pamięci wewnętrznej, Android 4.0, procesor Dual Core 1.5 GHz .
Prawdziwą innowacją, jednak aparat Xperia T: może wykorzystać nowy 13 megapikselowy

z subpikselem białym i HDR.
dday
 

Fankis

New member
Po co dobre materiały do sprzętu na góra 2 lata ??
Niech w optykę zainwestują lepiej.

ja osobiście lubie,jak telefon jest wykonany z porządnych materiałów,jak czuje,że mam coś w łapach konkretego!nie przepadam za plastikami i szmelcem.lumia 800 mi sie podoba ,tylko soft ułomny.Obecnie mam w995 już ponad 3 lata,choć wykonanie nie jest górnych lotów,ale nie narzekam!powoli rozglądam sie za czymś nowym!chciałbym sonego..takim delikatnym faboyem jestem tej marki odkąd dostałem psx:)
 
Ostatnia edycja:

claudio

Member
kolega jakby mial w rece np. Motorole Milestone z jakims HTC to by zrozumial ze wykonanie jednak robi roznice :) Nawet nowe Nokie sie sypią po upadnieciu na podloge. Plastiki to nie jest dobry pomysl w telefonach
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Wiadomo już kiedy on będzie dostępny? Niedługo wreszcie będę się pozbywał rozczarowania pt. iphone i szczerze mówiąc coś ze stajni Sony mi najlepiej podchodzi.
 

Fankis

New member
ja wybiore pomiędzy xperią miro, neo L,tipo dual.
Musze najpierw je lapnąć w łapska swe,i zobaczyc ktora wielkość bedzie mi najbardziej odpowiadała.
 
Do góry