sony nx710 philips 9705 panasonic v20

paniejanie

New member
witam kolezanki i kolegow

chcialbym kupic telewizor jak nizej, ale nie wiem, ktory bedzie dla mnie lepszy
sony nx 710
philips 9705
panasonic v20

od razu pisze, ze interesuje mnie wielkosc 40-42', 3d omijam wielkim lukiem (philips ma takie mozliwosci, ale i tak nie bede z nich korzystal), a chcialbym korzystac ogladajac telewizje, ale tez pograc na playstation i moc docenic grafike; cena nie ma wiekszego znaczenia, natomiast ma, ktory telewizor jest nowym, niedawno wprowadzonym do sprzedazy, modelem, a ktory wkrotce bedzie zastapiony przez nowy, lepszy model

poza tym z gory dzieki za (obiektywne) porady
 

WuMike

New member
Bez reklam
Sony raczej odpada. Zbyt duzy input lag w graniu, a poza tym katy widzenia mocno ograniczone.

Zostaje 9705 i V20 - z tych dwoch kazdy ma swoje indywidualne wady i zalety. Nie podales niestety warunkow, przy ktorych bedziesz ogladal, czyli naslonecznienia, odleglosci, ile czasu ogladasz telewizje w stosunku do PS3 itd...
 

paniejanie

New member
dzieki,

a nawiasem mowiac ile wynosi roznica w lagu pomiedzy tymi modelami?

telewizor bedzie w zwyklym pokoju, naslonecznionym od strony pd-zach

poza tym interesuje mnie, kiedy kazda z tych firm wypusci nastepcow- bo nie chce kupic ktoregokolwiek, chocby i najodpowiedniejszego, a za miesiac, dwa nowy model zdeklasuje moj zakup

thx
 

paniejanie

New member
czesc

1. ok 4 godziny dziennie
2. z tego 2 godz ps3
3. klasa cenowa bez znaczenia

jak nizej pisalem: chodzi mi o kupno najnowszego modelu, a nie modelu, ktory zaraz zostanie wycofany

plazma czy lcd bez znaczenia dla mnie

thx
 
Do góry