sony - lg- samsung tylko ktory??

artur25

New member
witam
chcialbym zakupic lcd 100hz fullhd ok 40 cali, sygnał to tv n, polsat oraz laptop po hdmi. Zastanawialem sie nad dwoma modelami lg lh 5000 oraz samsungiem b650 powiem szczerze ze bardziej z opisu podobal mi sie samsung ale po przeczytaniu testu obu w pewnym pismie gdzie wygral lg pomyslalem ze mam juz problem z glowy i tv wybrany ale nie:) przeczytalem pare opinie ze pijawiaja sie jakies pixele czy cos takiego, i tu mnie zatkalo. ogolnie opini na temat lh 5000 jest brdzo malo niestety. Niedawno przeczytalem pare opini w temacie sony w5500 i teraz juz wcale nie wiem co wybrac
pomozecie w wyborze???
 

jedi22

New member
LG LH5000 wygląda na papierze bardzo dobrze, lepiej od samsunga LE40b650 ale co do tych bad pixeli to się nie wypowiadam bo tego tv nie mam. Sam mam tego samsunga i nie narzekam, na SD daje radę a pod HD to już bajka. Żadnych problemów technicznych z nim nie mam, żadnych bad pixeli itp. Jakbyś chciał coś wiedzieć więcej to wal;)
 

artur25

New member
tu nie chodzi o badpixel chodzi oto ze wokol szybko poruszajacych sie obiektow tworzy sie jakby pixelioza tak to zrozumialem z opisu, ogolnie wiekszosc sprzedawcow ktorych pytalem bardziej polecala lg odradzajac samsunga ( bajerow wiecej ale jakosc podobno troszke gorsza) nie pytalem o sony bo nie bralem go pod uwage:) Jakby nie patrzec lg chwali sie najszybsza matryca w tym tv wiec troche trudno mi uwierzyc w cos takiego. Dodam ze chcialbym tv wykozystac takrze do grania w polaczeniu z laptopem, konsola niebardzo mi odpowiada gdyz praktycznie brak tytulow ktore mnie interesuja:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z Twoich wybierałbym Sony 40W 5500

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 

artur25

New member
wielkosc pokoju : ok 20m2
marka : sony, lg ...
ekran : do 42 cale
sygnał: tv N, polsat
odleglosc od ekranu : ok 2,8
urzadzenia : player sieciowy, laptop, ampli
klasa cenowa : do 4k
ogladanie : praktycznie caluski dzien a i wieczorem tez
naslonecznienie : okno na wschod czyli slonce wali do godz 11
ile osob zasiada : 2-3
program : eurosport, tvn, tvn turbo itd
w tej chwili banka thomsona 29` 100hz scenium
tv ma stac
co mnie wkurza powiem tak wkurza mnie pixeloza wokol postaci i cos w tym stylu
oczywiscie fullhd
oczekuje wyraznego obrazu ostrego bez zaciec bez gubienia szczegulu itd nie denerwuje mnie to iz obraz wyglada czasami sztucznie byle byl plynny i ostry
faworyci : w5500, lh 5000, a doniedawna b650
 
Do góry