Sony Kdl55w809c

zonewalker

New member
mógłby wypowiedzieć się ktoś kto ma w809c zawieszony na ścinie ? czytałem gdzieś że te zgrubienie które zaczyna się na dole dosyć mocno oddala telewizor od ściany ? może ktoś napisać o tym pare słów albo najlepiej wrzucić jakieś zdjęcia jak to wygląda np z profilu bocznego :>? byłbym wdzięczny
 

racuh

Banned
mógłby wypowiedzieć się ktoś kto ma w809c zawieszony na ścinie ? czytałem gdzieś że te zgrubienie które zaczyna się na dole dosyć mocno oddala telewizor od ściany ? może ktoś napisać o tym pare słów albo najlepiej wrzucić jakieś zdjęcia jak to wygląda np z profilu bocznego :>? byłbym wdzięczny

Oddala o tyle, ile wynosi różnica grubości dołu TV z górą. Ten TV niczym się nie różni od innych modeli jeśli chodzi o zawieszenie, jedyna różnica to że do przykręcenia haków do górnej części trzeba użyć dłuższych podkładek albo adaptera jeśli taki jest w zestawie ale z tego co słyszałem to był on tylko w serii 2014.
 

jarek9306

New member
dokładnie sprawa ma się tak samo w przypadku każdego tv i również sony dystanse na górę są w zestawie i nie przekraczają grubości tv więc "odstawanie" tv wygląda normalnie
 

revelare

New member
ja mam go juz powieszonego na scianie i nie jest zle - wyglada calkiem fajnie.

Mam pytanie - probuje uruchomic kanaly HD na tym tv (bezposrednio podlaczone do sat). Problem w tym, ze wszystkie SD dzialaja poprawnie, a te HD - maja czarny ekran - z malymi zielonymi kwadratami....


Dzieki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tomasz7

New member
ja mam go juz powieszonego na scianie i nie jest zle - wyglada calkiem fajnie.

Mam pytanie - probuje uruchomic kanaly HD na tym tv (bezposrednio podlaczone do sat). Problem w tym, ze wszystkie SD dzialaja poprawnie, a te HD - maja czarny ekran - z malymi zielonymi kwadratami....


Dzieki i pozdrawiam

Witajcie,

mój pierwszy post na forum, ale przyznam że temat bardzo dla mnie na czasie. Kupiłem ten TV kilka dni temu i chce go powiesić na ścianie. Dobrałem według informacji na różnych stronach oderujących ten model, jak również za potwierdzem sprzedawców w sklepie uchwyt SONY SU-WL450. Zależy mi (a jeszcze bardziej moje żonie:lol:) na TV zamontowanym jak najbliżej ściany i ten uchwyt ponoć taki jest. Po rozpakowaniu TV oraz uchwytu, oraz sciągnieciu z netu dodatkowych instrukcji zastanawia mnie fakt, że TV ma górne 2 sruby bezposrednio na tyle tafli ekranu i z tego co wywnioskowałem, potrzebne są dystanse, przykrecone na dołaczone śruby, na koncu któych będa kólka ktore wiesza sie na uchwycie na scianie. Na dolnej czesci TV (ponieważ jest ona grubsza), bedą krótksze dystanse. Zastanawia mnie, czy te sruby i rolki na dystansach bezposrednio do tylnej czesci ekranu dadzą spokojnie rade? U znajomego wieszalismy model 65 cali na innym uchycie, który miał prowadnice mocowane do tylnych śrub. Były to jednak belki poprzeczne, ktore moim zdaniem mocno wzmacniały konstrukcje, a sruby na dystansach pojedynczo jakos mnie nie przekonuja.
Czy ktoś moze korzystal z tego wieszaka?

Jesli chodzi o HD, to jka mam podlaczenie do cyfrowego polsatu (dekoder) i HD smiga bez problemu. Jeden zonk, ktory mialem do tej pory, to na drugi dzien po odpaleniu TV syn wlaczyl i nie bylo glosu (calkowita cisza, wszystko sprawdzone i nic). Zrobiłem aktualizacje systemu i sie odblokowało. Znalazlem na sieci, ze ktos miał taki przypadek ale z jakims starszym modelem. Ciekawe:)

Pozdrawiam.

Jesli ktos ma jakies pytania odnosnie tego modelu, zaprasza:)
 
Do góry