Sony KDL-W4000 FullHD TEST, opinie użytkowników - wszystko o serii (32, 40, 46, 52 ")

pepemaster

New member
Mam pytanko do użytkowników tego TV (szczególnie 32'), jak się sprawuje podczas oglądania sportu ?? szczególnie piłki nożnej?? są jakieś rozmycia??

Czy lepiej wziąć jakiś tv 100Hz, a nie koniecznie full HD?? np philips 32pfl7403??

PZDR
 

dark972

New member
Może ktoś mi pomóc co spie...łem:confused: w ustawieniach ,że nie mam telegazety oraz opcji zmiany dźwięku w Sonym W4000. Pracuje z Nboxem.
Restart nboxa nie pomógł.:(
 

dark972

New member
Mam " ciemny " obraz, tak domownicy mi sugerują.
Kombinuję z ustawieniami, podświetleniem itd. Poda ktoś swoje realne nastawy w Sony W4000 ?
 
Ostatnia edycja:

sebisebi

New member
Koledzy podpowiedzcie jaki kupić W4000. 32 czy 40 cali. Przeczytałem wszystko i sam już nie wiem. Odległość ok. 3m + n-box. Proszę użytkowników TV o tych wymiarach o jakieś rady. Czy czasem 40-ka nie będzie za duża, chcę zrobić zakup na pare lat dlatego nie mam pojęcia co będzie optymalne. Pozdrawiam
 

leoncio

New member
Zdecydowanie 40 cali! Ja siedzę 3 metry od telewizora i moje 37 cali zrobiło się za małe po miesiącu używania:)Właśnie dziś pozbyłem się Samsunga i przesiadam się na 46 calowego Sony. Ekran LCD zdecydowanie mniej męczy wzrok więc nie obawiaj się większej przekątnej.
 

mwilins

New member
Ponieważ też zastanawiam się nad kupnem 46' dołączam się do pytania ben73. Proszę też o informacje jak tv o takich wymiarach radzi sobie z sygnałem SD i czy przy szybkich ruchach zauważalny jest brak 100Hz - czy są smużenia.
 

nagdob

Member
Bez reklam
mwilins napisał:
Ponieważ też zastanawiam się nad kupnem 46' dołączam się do pytania ben73. Proszę też o informacje jak tv o takich wymiarach radzi sobie z sygnałem SD i czy przy szybkich ruchach zauważalny jest brak 100Hz - czy są smużenia.

Nie ma żadnych smużeń. Te 100 Hz to bajer (zauważalny praktycznie przy bardzo bardzo szybko zmiennym sygnale np. z PS3), niezauważalny np. podczas meczu piłki nożnej czy siatkowej.
Co do kanałów SD to jest różnie, w zależności od jakości, jaką daje dany operator. Programy studyjne w zasadzie idą dobrze, gorzej jest z filmami, zwłaszcza starszymi, ale to także nie zależy od TV, a od nadawcy.
 

meduza88

Banned
oj kolego jest zauwazalny bardzo dobrze przy szybkim ruchu a mianowicie robi sie artefakt nawet przy sygnale HD.Zmienilem Sony na Panasonic 100Hz ze wzgledu na brak funkcji autozoom, slaby kat widzenia i wlasnie artefakty.Poza tym byl troche za maly a Sony 37 cali sa brzydkie.
 

nagdob

Member
Bez reklam
meduza88 napisał:
oj kolego jest zauwazalny bardzo dobrze przy szybkim ruchu a mianowicie robi sie artefakt nawet przy sygnale HD.Zmienilem Sony na Panasonic 100Hz ze wzgledu na brak funkcji autozoom, slaby kat widzenia i wlasnie artefakty.Poza tym byl troche za maly a Sony 37 cali sa brzydkie.

Człowieku!!! To, że bardzo podoba Ci się Panasonic to Twoja sprawa. Idź na forum Panasonica i nie wychwalaj jego na forum Sony, ani tutaj. Tu i na forum Sony piszemy o problemach związanych z tym typem TV. A poza tym uważam, że nie masz odpowiedniego porównania do tych marek!
 
Do góry