Sony KDL-NX700 40" - dziwne pstrykanie/trzaski obudowy

Jacek_Kram

New member
Witam,

odgrzewam stary temat ale nie padła bardzo ważna odpowiedź - czy po interwencji serwisowej i wymianie matrycy wspomniane trzaski ustąpiły?
Sam przymierzam się obecnie do zakupu KDL-40NX700W, gdyż bardzo przekonuje mnie jakość obrazu i WiFi. No ale te trzaski...
Jest może szansa, że TV kupiony obecnie będzie wolny od tych wad z pierwszych serii? Ma ktoś może doświadczenie z nowymi egzemplarzami?

Za odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kupilem 2 tygodnie temu 46NX700W. Na pudelku Made in Slovakia, data luty 2011. Tez sie balem trzaskow, ale jest cisza, spokoj i przyjemnosc. Spokonie mozna zaryzykowac. Odwiedź tez forum Sony. Okazuje sie, ze serwis wymienia trzeszczace obudowy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No musze przyznac, ze po miesiacu cos tam zaczelo sie odzywac, ale jest to ledwo zauwazalne i na pewno bym z tego problemu nie robil, a juz na pewno nie pomyslalbym, by dzownic w tej sprawie do serwisu.
Chyba, ze u innych jest to na prawde uciazliwe - u mnie ledwo slyszalne i nigdy bym tego nawet nie zauwazyl gdybym o tym nie czytal
 

Maxsim86

New member
Mam od roku 40 i polecam wszystkim. Wersja w bialej obudowie powala na kolana wygladem, obrazem no i mozliwosci tez wystarczajace. Pozdr
 
Do góry