Sony KDL-EX500 czy EX302? 32 cale

xysiek

New member
EX500 mogę kupić za 2499 zł, z kolei EX302 - 1790 zł. EX500 ma świetne parametry, ale czy one są tak istotne przy wielkości 32''?

Istotne różnice między tymi modelami to m.in.:
- DLNA
- serwisy online
- Bravia Engine 3
- 100 Hz
- FullHD

Te cechy posiada EX500 w przeciwieństwie do EX302. Czy przy 32'' te różnice są na tyle zauważalne, że warto dopłacić prawie 700 zł?
 

kapsell

New member
Bez reklam
Zalezy do czego ci bedzie sluzy.
To po prostu lepszy tv, jak masz kase to warto doplacic. To tak jakby zastanawiac sie czy kupic Audi czy Opla - kto ma kase to z tej dwojki wezmie Audi.
 

Ares78

New member
EX500 mogę kupić za 2499 zł, z kolei EX302 - 1790 zł. EX500 ma świetne parametry, ale czy one są tak istotne przy wielkości 32''?

Istotne różnice między tymi modelami to m.in.:
- DLNA
- serwisy online
- Bravia Engine 3
- 100 Hz
- FullHD

Te cechy posiada EX500 w przeciwieństwie do EX302. Czy przy 32'' te różnice są na tyle zauważalne, że warto dopłacić prawie 700 zł?
Trochę drogo masz tę wersję 32 calową ex500, ale jak dla mnie i tak warto mieć lepszą obsługę SD (jaki dokładnie sygnał zamierzasz podawać?)oraz co równie ważne układ 100hz- zapewnia lepszą płynność. Osobiście dołożyłbym do wersji 37 calowej której ceny zaczynają od 2700zł :)
 

xysiek

New member
Dzięki za odpowiedzi. Strasznie mnie kusił ten EX500, ale ostatecznie wziąłem taniego, zwykłego Sharpa. Najważniejsze było pytanie: do czego ma służyć TV (w moim przypadku dekoder cyfrowy od Multimedii i konsola... PS2 ;)). No i oczywiście zasób portfela. A w przyszłości wezmę większego Soniaka :)
 
Do góry