Sony KDL-65W905 ,co o nim sądzicie

Marek1603

New member
W sprzedaży pojawił się nowy telewizor sony KDL-65W905. Czy patrząc na specyfikację tego telewizora warto go kupić(12999zł).Jak oceniacie jakość panela w stosunku do modelu zeszłego roku?
 

accu

New member
Bez reklam
W sprzedaży pojawił się nowy telewizor sony KDL-65W905. Czy patrząc na specyfikację tego telewizora warto go kupić(12999zł).Jak oceniacie jakość panela w stosunku do modelu zeszłego roku?

Witam uprzejmie ,

Ja spotkałem się z telewizorem firmy Sony Bravia KDL-65W855A , natomiast nie znam telewizora
firmy Sony KDL-65W905 , na razie takiego nie spotkałem w ofercie firmy Sony , wobec czego
Twoje pytanie jest bez przedmiotowe .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Ja spotkałem się z telewizorem firmy Sony Bravia KDL-65W855A , natomiast nie znam telewizora
firmy Sony KDL-65W905 , na razie takiego nie spotkałem w ofercie firmy Sony , wobec czego
Twoje pytanie jest bez przedmiotowe .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Saturn go ma ttp://www.saturn.pl/warszawa-arkadia/telewizor-sony-kdl-65w905,id-901220?utm_source=porownywarki&utm_medium=okazjeinfo&utm_term=okazjeinfo&utm_campaign=xml ciekawe jak chmurki na nim świecą bo to 65 cali
 

Marek1603

New member
Witam
Moje pytanie nie jest bezprzedmiotowe. Taki telewizor jest oferowany w Mediamarkt i Saturnie. I nie jest to co sprawdziłem model W855.to model telewizora który Sony wprowadza na rynek( nie ma o nim informacji na stronie Sony). Różni się między innymi stopniem odświerzania , W855. 400Hz , W905 800Hz podobnie jak cała seria. Z uwagi więc na brak informacji o tym modelu w takiej wielkości pozwoliłem sobie otworzyć ten wątek. Teraz chyba dla wszystkich wszystko będzie zrozumiałe.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam
Moje pytanie nie jest bezprzedmiotowe. Taki telewizor jest oferowany w Mediamarkt i Saturnie. I nie jest to co sprawdziłem model W855.to model telewizora który Sony wprowadza na rynek( nie ma o nim informacji na stronie Sony). Różni się między innymi stopniem odświerzania , W855. 400Hz , W905 800Hz podobnie jak cała seria. Z uwagi więc na brak informacji o tym modelu w takiej wielkości pozwoliłem sobie otworzyć ten wątek. Teraz chyba dla wszystkich wszystko będzie zrozumiałe.

Witam uprzejmie,
Wybacz , ale firma Sony wie co wprowadza na rynek konsumentów , a sieci Saturn i Mediamarkt
mogą podawać błędne dane co nazwy i specyfikacji modelu .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
(
Ja słyszałem że zarówno W8 jak i W9 mają być w 65", ale obydwóch w Polsce jeszcze nie widziałem.

Witam uprzejmie,

Telewizor firmy Sony KDL-65W855A jest dostępny na zamówienie w cenie 14999.00 zł , w sklepie internetowym RTVEUROAGD . Dostępny w sklepie firmowym Sony Centre (Store), MatrixMedia , Sol-pol .
Natomiast o Sony 65W905 nic nie słychać na razie , może będzie w przyszłości . W specyfikacji tego
telewizora w sklepie Saturn jak i MediaMarkt brak jest podanego kodu producenta , więc coś jest nie tak , gdyż przy innych telewizorach firmy Sony kod ten jest podawany .
Z tego co czytam , firma Sony stosuje w wielkości przekątnej ekranu 65 cali w telewizorze KDL-65W855A, panel 100Hz .
W serii W905A , w wielkościach przekątnych ekranu 55 cali , 46 cali oraz 40 cali , firma Sony stosuje
panele 200Hz .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Marek1603

New member
Witam
Telewizor serii W905 w wielkości 65 cali jest już w sprzedaży w sieci Media Markt w sklepach w Lublinie i w Zielonej Górze. W najbliższych dniach ma trafić do sprzedaży w pozostałych sklepach tej sieci. Dziwna jest cena tego tv tj. 12999zl podczas gdy za telewizor tej wielkości serii W855 cena w Euro AgD wynosi 14999zł mimo , że to niższa seria.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam
Telewizor serii W905 w wielkości 65 cali jest już w sprzedaży w sieci Media Markt w sklepach w Lublinie i w Zielonej Górze. W najbliższych dniach ma trafić do sprzedaży w pozostałych sklepach tej sieci. Dziwna jest cena tego tv tj. 12999zl podczas gdy za telewizor tej wielkości serii W855 cena w Euro AgD wynosi 14999zł mimo , że to niższa seria.

Witam uprzejmie ,

Piszesz "bajeczkę". Założony wątek od początku dla mnie był bezprzedmiotowy .

Dzisiaj tj.30 października 2013 r. otrzymałem odpowiedź na temat dostępności telewizora firmy Sony KDL-65W905 w sieci sklepów Saturn w Polsce .
Saturn Planet Sp. z o. o.
Poznań I Sp.komandytowa
Adres siedziby:02-222 Warszawa, Al.Jerozolimskie 179
Adres marketu:61-696 Poznań, Al.Solidrności 47
Kierownik RTV - M****j S******h
Oficjalna odpowiedź Sony na zapytanie Saturn Planet Sp.z o.o.
"Modelu 65W905 nie ma i nie będzie . (chodziły plotki o jego wprowadzeniu ale ostatecznie się nie
pojawi .)
55W9 vs 65W8 - jedna różnica to Hz (XR800/XR400) czyli oba TV Triluminos 3D .

Pozdrawiam
Kierownik RTV
M****j S******h

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Marek1603

New member
Do Accu
Umieszczenie w tekście sformułowania "witam uprzejmie"nie powoduje , że tekst wypowiedzi taki jest. Bajeczki to opowiadają pracownicy takich firm jak Mediamarkt i Saturn. To oni wprowadzili na internetowe strony model Sony z takiej serii. Nie był to zatem mój wymysł czy "bajeczka". Po co zatem osobiste wycieczki. Nieładnie i niegrzecznie. Żegnam uprzejmie.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,

Piszesz "bajeczkę". Założony wątek od początku dla mnie był bezprzedmiotowy .

Dzisiaj tj.30 października 2013 r. otrzymałem odpowiedź na temat dostępności telewizora firmy Sony KDL-65W905 w sieci sklepów Saturn w Polsce .
Saturn Planet Sp. z o. o.
Poznań I Sp.komandytowa
Adres siedziby:02-222 Warszawa, Al.Jerozolimskie 179
Adres marketu:61-696 Poznań, Al.Solidrności 47
Kierownik RTV - M****j S******h
Oficjalna odpowiedź Sony na zapytanie Saturn Planet Sp.z o.o.
"Modelu 65W905 nie ma i nie będzie . (chodziły plotki o jego wprowadzeniu ale ostatecznie się nie
pojawi .)
55W9 vs 65W8 - jedna różnica to Hz (XR800/XR400) czyli oba TV Triluminos 3D .

Pozdrawiam
Kierownik RTV
M****j S******h

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Maciej widzę że ma jakieś nowe informacje :), ale z pewnością wie co mówi - jest na bieżąco jeśli chodzi o nowości z firm.
 
Do góry