SONY KDL-55W809C czy SONYKD-55X8509C

krystianG041

New member
Witam. Stoję przed zakupem TV. Jestem nowy, jednak prześledzilem większość tematów dotyczących tego co szukam, jednak konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Różnica w cenie ok. 1000zl. Warto iść juz w 4K? Widziałem te modele w rzeczywistości. W 4K ma Triluminos i nowy procesor 4K X1. Warto dołożyć? Odległość do TV to będzie 4.5m. 55 nie będzie za mały? Wiem że philips i panasonic robią tez dobre Tv ale w tych firmach jestem zielony. Warto wydać 6000zl za Sony 4K? Czy coś innego polecicie? Jeśli chodzi o ambilight w philips to ten bajer mnie nie interesuje, liczy się jakoś obrazu, cienka ramka oraz cena do 6000. System jaki najbardziej mi odpowiada to android.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam moim zdaniem już sam sobie odpowiedziałeś ? Dodam tylko,że warto,tylko usiądź bliżej !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolega bardzo dobrze odpowiedział .... teraz tylko samemu pomyśl i ile dla Ciebie oznacza 1000 zl więcej...
 

krystianG041

New member
Jestem w stanie ugryźć ten 1000zl, widziałem ze kolory faktycznie ma lepsze. Co do Sony to już wiem kupie 4k, ale żeby rozwiać wątpliwości to dobry wybór? Nic z innych firm nie ma lepszego? Pytam bo 6k to nie mała kwota a nie chciałbym być na siebie zły ze było coś lepszego i godnego uwagi
 
Do góry