Sony KDL 50w809c migotanie krawędzi

wyrzyk

Member
Witam, posiadam w/w model TV i od pewnego czasu nurtuje mnie pewne pytanie. Niezależnie od dostarczanego sygnału telewizyjnego czy to HD czy SD na krawędziach np. żaluzje w oknie, jakieś koszule w kratę itp mam migotanie tych przedmiotów, nie wiem jak to nazwać ... czy to wina ustawień bo prawdę powiedziawszy kiedyś tego nie widziałem (albo nie zwracałem uwagi) albo syn mi coś poprzestawiał, z tv jestem zadowolony niesamowicie naprawdę dobry zakup, ale to migotanie. W moim poprzednim tv chyba też tak miałem ale sądziłem że to był już stary model samunga (zresztą też polecany na forum) i myślałem ze już porostu niedomaga :) Czy poprtusu teraz tv tak już mają i trzeba z tym żyć :)

pozdrawiam
 

slonik666

New member
w ustawieniach obrazu tego calego motionflow sa 2 sowaki takie jak gladkosc i ruch chyba wiem ze jeden z nich powoduje migotanie obrazu
 

wyrzyk

Member
Przywróciłem ustawienia fabryczne ... zobaczymy czy to coś sie poprawi ... ale po ostatniej aktualizacji czasami "zamrozi" mi obraz ... coraz bardziej zaczynam mieć obawy czy ten TV był wart swojej ceny :/
 
Do góry