Sony KDL-46HX800 warto?

sebo1

New member
Szukam czegoś dobrego 46" - tego mogę mieć za około 5150zł - warto?
Czy znajdzie się coś lepszego w tej cenie?
Na 3D zbytnio mi nie zależy /i tak trzeba dokupić okulary a już zapowiadają TV bez/
Niski pobór - teraz mam 29" CRT i ten nowy musi mieć niższy pobór (ten KDL to troche ponad 120W)
Matowy /stoi naprzeciwko okna/ i o ile się nic nie zmieni to oglądane jest z odległości około 2m - więc więcej cali to chyba sensu nie ma.
Tak.. widziałem tego KDLa na żywo - podoba się.
 

kozand

New member
Szukam czegoś dobrego 46" - tego mogę mieć za około 5150zł - warto?
Czy znajdzie się coś lepszego w tej cenie?
Na 3D zbytnio mi nie zależy /i tak trzeba dokupić okulary a już zapowiadają TV bez/
Niski pobór - teraz mam 29" CRT i ten nowy musi mieć niższy pobór (ten KDL to troche ponad 120W)
Matowy /stoi naprzeciwko okna/ i o ile się nic nie zmieni to oglądane jest z odległości około 2m - więc więcej cali to chyba sensu nie ma.
Tak.. widziałem tego KDLa na żywo - podoba się.

WItaj
Za niedługo (połowa maja) pojawi sie HX820 wiec możesz czekać na większe obniżki lub kupić nowy. Ale już dostępny jest EX720(redcoon.pl) który chyba niczym sie nie różni od HX200 i jest tańszy i nowszy (2011). :)
 

WojtR

Member
Bez reklam
Tylko, że to EX a nie HX...

we wskazanym teście wypadł lepiej od starego HX-a nowy będzie pewnie kosmicznie drogi

generalnie to poczekaj z 2 miesiące albo kup na jesieni to zaoszczędzisz z 1 tyś PLN , nowe TV na starcie zawsze mają trochę chore ceny
 

kozand

New member
we wskazanym teście wypadł lepiej od starego HX-a nowy będzie pewnie kosmicznie drogi

generalnie to poczekaj z 2 miesiące albo kup na jesieni to zaoszczędzisz z 1 tyś PLN , nowe TV na starcie zawsze mają trochę chore ceny

Witaj
Możesz przesłać linka do testu?
Dzięki
 

sebo1

New member
a może VT20 50"? To nie Sony ale pewnie lepszy i tańszy a pobór niewiele wyższy
albo TX-P46G20E
 
Ostatnia edycja:
Do góry