Sony KDL 40W4500 czy Samsung LE40A786

remiaszek

New member
Witam!
Chcę kupić telewizor 40 cali , zastanawiam się nad telewizorem Sony KDL 40W4500 lub Samsung LE40A786, dużo już o nich wiem, jednak naprawdę sam już nie wiem który wybrać, może mógłby mi ktoś podpowiedzieć co nieco, jak to jest z tym wentylatorem w samsungu czy jest głośny, tuner MPEG4 nie jest mi potrzebny bo i tak podłącze cyfrowy tuner, chodzi mi przede wszystkim o obraz no i funkcjonalność,
proszę o pomoc
 

ar2rPL

New member
Witam. Ja też miałem podobny dylemat do zeszłego tygodnia. Nie mogłem się zdecydować pomiędzy Sony 40W4710 a Samsungiem LE40A856 i zostałem przy tym ostatnim. Wyboru nie żałuje. Jeżeli chodzi o wentylatorki to u mnie ich wogóle nie słychać (ponoć niektórzy narzekają). Telewizor mam podłączony pod dekoder HD PC i obraz jest super, a spod X360 rewelka. Polecam ten telewizor.:eek:k:
 

remiaszek

New member
Z tego co wiem to LE40A856 nie posiada podświetlenia LED i pewnie nie ma też wiatraczka który jest potrzebny do chłodzenia ekranu, a ponieważ nie jest LED nie ma tak dużego kontrastu 1:2000000 jak LE40A786, także ...sam nie wiem,
 

ar2rPL

New member
Z tego co wyczytałem na forum to w serii 8 też są wentylatorki. Gdybym tego nie wyczytał to bym nie wiedział, że są bo u mnie ich nie słychać :D
 

remiaszek

New member
Mieszkam w Słupsku, sygnał: Polsat cyfrowy, obecnie dekoder bez HD, niedługo kończy się umowa także przejdę na HD telewizji N lub inny HD
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Zdecydowanie SONY...ostatnio bawilem sie ponowinie oboma TV i zdecydowanie lepiej odbierał SONY...największą różnice widziałem na VIVIE i TVN TURBO...samsung mimo znaczących postepów jednak nie radzi sobie jeszcze tak dobzre jak SONY ze słabszym sygnałem...
 

remiaszek

New member
Zastanawiam się też nad awaryjnością, wiem że Sony jest naprawdę w czołówce a z Samsungiem nie wiem jak to jest, obraz i designe podoba mi się w Samsungu...
PS. myślałem że łatwiej wybrać TV:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To tuner MPEG 4 - nie będzie Ci potrzebny
I podałeś za mało danych.

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
Preferowana wielkość matrycy?
Preferowane marki?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła ?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię denerwuje w telewizorach ?

Najpierw odpowiedz na pytania .
 
Do góry