Sony KDL-40W2000 woz albo przewoz

ewing

New member
uwazam ze sony nie jest za dobra w robieniu telewizorow LCD chyba jej czas mina wraz z kineskopami, poszukaj cos innego bo po dawnym sony zostala tylko wysoka cena
 

czago

Banned
Niektórzy nawet uważają, że liderem rynku LCD są firmy w rodzaju LG. Nie traktowałbym ich postów zbyt poważnie.
Sony było, jest i zapewne jeszcze długo pozostanie takim liderem (i to nie tylko LCD) czy to się komuś podoba, czy nie.
Natomiast napewno nie jest liderem cenowym i dlatego nie każdego stać na sprzęt tej firmy z najwyższej półki.
 

motobartcompany

New member
ewing napisał:
uwazam ze sony nie jest za dobra w robieniu telewizorow LCD chyba jej czas mina wraz z kineskopami, poszukaj cos innego bo po dawnym sony zostala tylko wysoka cena

Ja uważam zupełnie co innego. Miałem do czynienia z LCD od sony i uważam, że są znakomite. Jakość wykonania pierwsza klasa, do tego teraz masz 5 lat gwarancji.

Wystarczy zobaczyć jak gra, i jak jest wykonany D3000
 

cupra

New member
Wystarczy zobaczyć jak gra, i jak jest wykonany D3000

no tak ale D3000 jest o 2tys drozszy i to juz zupelnie inna bajka jakosciowa...
ja sie nadal wacham czy brac KDL-40W2000, z drugiej strony nie chce stracic na wartosci zbyt wiele w przeciagu kolejnych lat...
ktos testowal, moze widzial testy tegoz modelu? dla mnie jak narazie przemawia 5lat gwarancji... no i SONY, choc do konca nie jestem przekonany czy to dobry wybor... pod tym wzgledem jestem elastyczny, wystarczy mnie przekonac do 2letniej gwarancji i jakiegos innego wartego uwagi modelu:)
 

deniro24

Member
Bez reklam
@cupra jeżeli piszesz, że D3000 jest o 2k droższy od W2000 to napisz o jakiej konkretnie cenie piszesz jeżeli chodzi o W2000? Z tego co wiem to obydwa tv są obecnie w podobnej cenie.
 

cupra

New member
motobartcompany napisał:
Ja uważam zupełnie co innego. Miałem do czynienia z LCD od sony i uważam, że są znakomite. Jakość wykonania pierwsza klasa, do tego teraz masz 5 lat gwarancji.

Wystarczy zobaczyć jak gra, i jak jest wykonany D3000


no tak ale D3000 jest o 2tys drozszy i to juz zupelnie inna bajka jakosciowa...
ja sie nadal wacham czy brac KDL-40W2000, z drugiej strony nie chce stracic na wartosci zbyt wiele w przeciagu kolejnych lat...
ktos testowal, moze widzial testy tegoz modelu? dla mnie jak narazie przemawia 5lat gwarancji... no i SONY, choc do konca nie jestem przekonany czy to dobry wybor... pod tym wzgledem jestem elastyczny, wystarczy mnie przekonac do 2letniej gwarancji i jakiegos innego wartego uwagi modelu:)
 

cupra

New member
deniro24 napisał:
@cupra jeżeli piszesz, że D3000 jest o 2k droższy od W2000 to napisz o jakiej konkretnie cenie piszesz jeżeli chodzi o W2000? Z tego co wiem to obydwa tv są obecnie w podobnej cenie.

cholercia faktycznie sie machnolem, przepraszam, w glowie siedzial mi X2000, z kolei D3000 to nie 1080p, full hd, wiec lipa, zwlaszcza ze mam niezbyt dyzu pokoj i bede ogladal z odleglosci ok 3m goscie jak sie rozsiada to nawet 1,5m
 
Do góry