Sony KDL-40EX710

pigmalion

New member
Witam, mam pytanie odnośnie dźwięku w ex710. Włączyłem automatyczną regulację dźwięku, a mimo to oglądając n-kę np tvp1 i tvn różnica w głośności jest znaczna i się nie reguluje czy równoważy automatycznie. Coś jest nie tak, czy złą funkcje włączyłem.
 

rafti

New member
pap

Witam, mam pytanie odnośnie dźwięku w ex710. Włączyłem automatyczną regulację dźwięku, a mimo to oglądając n-kę np tvp1 i tvn różnica w głośności jest znaczna i się nie reguluje czy równoważy automatycznie. Coś jest nie tak, czy złą funkcje włączyłem.



mam cyfrę i takiego kłopotu z dźwiękiem nie mam, ale mam pytanie czy włączałeś może pap, ja mama tylko cyfre na kablu hdmi i papu nie mogę włączyć, pojawia się komunikat: programy nie zostały zapisane
może ktoś pomoże?????????????
 

pigmalion

New member
Hm ja wczoraj dopiero 1 dzień osiadłem na 30min żeby przeglądnąć jakie sa funkcje. Zobaczę na tą funkcje i dam znać. A odnośnie ego dźwięku, to mówisz, ze samoistnie ci ustawia na głośność z poprzedniego programu ?
 

rafti

New member
ex

witam ponownie, przełączałem programy i głośność mam taką samą na każdym, mam cyfrę ale nie wiem czy to coś zmienia??
czekam na odp. co do pap-u
pozdrawiam, rafti
 

Sych

New member
CHyba masz takie coś jak "automatyczna regulacja głośności" w ustawienaich dźwięku. Jeśli nie mas,z to możesz też spróbowac wylaczyć dźwięk dolby digital w dekoderze.
 

pigmalion

New member
CHyba masz takie coś jak "automatyczna regulacja głośności" w ustawienaich dźwięku. Jeśli nie mas,z to możesz też spróbowac wylaczyć dźwięk dolby digital w dekoderze.

ok. dzięki za pomoc, działa.


Rafti, ja mam n -kę, po włączeniu pap okno z nki robi się mniejsze a analogowa ( mam podłączony jeszcze antenę analogowa żeby mieć Polsat) i w drugim oknie mniejszym włącza się właśnie obraz z tej właśnie anteny analogowej.

Mam pytanko jeszcze odnośnie podłączenia pc do tv. Karta graficzna nie ma hdmi, a nie wiem jakim jeszcze można podłaczyć kablem. Pisano o tym hdmi dvi, ale co z głosem ?
 
Ostatnia edycja:

Iceman0

New member
Witam,

Czy ktoś może pomóc z kombinacją klawiszy na pilocie, gdy chcę zobaczyć w trybie serwisowym ile godz. telewizor świeci?
Znalazłem, że kombinacja klawiszy: i+, 5, vol-, i/o powinien włączyć tę funkcję, lecz u mnie na EX710 nic się nie dzieje.
Telewizor jest w stanie czuwania a wszystkie cztery klawisze w pilocie naciskam równocześnie. Próbowałem innej kolejności ale też nie działa. Co robię nie tak ?
 
Do góry