Sony KDL 40EX-720 czy Samsung UE40D6500

moris_pim

New member
Witam
Jaki tv bardziej polecacie, zależy mi na jako takim obrazie 3D, graniu na konsoli Ps3 oraz odtwarzaniu filmów Divix z komputera?
Proszę o odpowiedzi! Może wreszcie się na coś zdecyduję...
 

moris_pim

New member
Mam jedno okno mieszkam w bloku, zasłonię rolety i jest ok ale chyba będę obstawał przy sony, zwłaszcza, że ma full 3d i bardziej będzie pasował do PS3.
 

moris_pim

New member
Jeszcze nie do końca jestem przekonany jaki model wybrać, który z nich ma mniejszy imput lag (bardziej nadaje się do ps3), który ma ładniejsze kolory i ogólnie który z nich jest lepszy jeśli mogę mieć oba modele za 3 tysiące.
 

Marian111a

New member
Mój kolor

Jeszcze nie do końca jestem przekonany jaki model wybrać, który z nich ma mniejszy imput lag (bardziej nadaje się do ps3), który ma ładniejsze kolory i ogólnie który z nich jest lepszy jeśli mogę mieć oba modele za 3 tysiące.
Jeśli Ci chodzi o ładny kolor i paletę dodatków w meni, to pomyśl o Philipsie
 

tdx

New member
Bez reklam
Ogólnie wyżej oceniam Samsunga
+ USB (wszystko odtwarza)
+ WI-FI (full browser + samsung app)

~ matryca na wysoki połysk (przy jasnym pomieszczeniu to trochę minus bo się bardziej odbija ale wieczorem lepszy obraz będzie na matrycy wysoko połyskowej)

- Full HD 3D (największy dla mnie minus samsunga -> ale nie każdemu to przeszkadza)
 

moris_pim

New member
Słyszałem że w Samsungu kolory są bardziej jakby "cukierkowe" nienaturalne (czy może da się to jakoś ustawić żeby była ładna czerń itd.)?
 

tdx

New member
Bez reklam
Słyszałem że w Samsungu kolory są bardziej jakby "cukierkowe" nienaturalne (czy może da się to jakoś ustawić żeby była ładna czerń itd.)?

słyszałeś? Proponuje Ci ZOBACZYĆ. Zejść z koloru zawsze możesz
To jedyny sposób by racjonalnie podjąć decyzje.
 
Do góry