SONY KDL-32W5500K czy SHARP LED LC-32LE700

ricoe

New member
Witam.

Muszę kupić na dniach tv (max cena 3200). Zastanawiam się nad tymi 2ma modelami...
SONY KDL-32W5500K i SHARP LED LC-32LE700

Co polecacie, który lepszy?

Zastosowanie

TV: Cyfra+ (+kanały hd)
XboX360
 

senior45

New member
Jesli chodzi o wyglad to oba wygladaja szajsowato choc sony ogolnie jeszcze bardziej.Jesli idzie o parametry to Sharp ma bardzo cukierkowy obraz i bierze malo pradu.100 hz to jakas pomylka bo w ogole nie dziala wiec znowu plus dla Sony.Czern w Sharp jest dobra dopoki glowa nie opadnie ci na bok.Ja bym bral Sony choc jest brzydki jak kupa ale mimo wszystko ma lepsze parametry.
 

ricoe

New member
Wkurza mnie ta ramka w nim (profil) on jest pofalowany. Jak sony moze wypuscic takie cos na rynek... wyglada jak poobijane auto gdy patrzymy z boku. Wogole design malo ciekawy. W porownaniu z sharpem w salonie - obraz w led wydawal mi sie ladniejszy. I raczej z boku nie bede patrzyl na niego. A 100hz to jak to - ze nie dziala ?

I jeszcze chodzi o cicha prace tv - zeby nic nie buczalo _ bo w sklepach tego nie slychac

Kupie tv dam glos prawie na min i bedzie mi cos buczec ... Ktorys z tych tv jest jakis podejzany pod tym wzgledem ?
 
Ostatnia edycja:

pusz73

New member
Mam 32w5500 i nic nie buczy. Ogólnie tv jest na prawdę dobrej jakości. Do obrazu też zastrzeżeń wiekszych nie mam, spodziewałem się nawet że będzie gorzej jak przesiadłem się z crt. Kiepski pilot, kompletnie nieprzemyślany i zbyt czuły, wystarczy delikatnie go musnąć a już coś sie włącza. Też myślałem nad sharpem na ledach i jeszcze philipsem serii9 Ja jestem bardzo zadowolony. Brakuje mi pełnego internetu jak w philipsach. Brakowało mi też odtwarzania divixów dopóki nie uruchomiłem dnla, Świetny i bardzo przydatny bajer.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do SD lepsze skalowanie ma Sharp LE 700
http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/pl...mpl-test-sharp-aquos-full-led-lc-40le700e.htm

016_P1060120.JPG


023_P1060129.JPG
 
Do góry