Sony KDL-32S3000 a Sony KDL-32D3000E

vixaven

New member
Witam ! Poczatkiem marca lub kwietnia chcialbym kupic sobie jakis fajny telewizor LCD - ale naprawde zeby byl na czasie i zebym mial go na ladnych pare lat.Myslalem o kupnie telewizora(32 cale)" Sony KDL-"32D3000E" ale wiem ze jest tez model "KDL-32S3000" ( troche tanszy)Jestem kompletny laik , jesli chodzi o telewizory"LCD".Dlatego wlasnie zwracam sie do fachowcow(jesli moge tak napisac), czytalem tutaj na forum troche postow i musze przyznac,ze nie dorownuje Wam do piet,pod wzgledem wiedzy o telewizorach...Moglby mi ktos powiedziec , czy warto kupic ten model - "KDL-32D3000E?" i czym sie rozni od modelu-"KDL-32S3000?", chodzi mi o to,ze moze nie warto przeplacac ?(chociaz mam przeznaczone na tel.jakies 4500zl)A moze jest jakis inny lepszy model od tych dwoch(za ta cene) albo jakas inna marka telewizora? Bede naprawde bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz. Z gory wielkie dzieki. Pozdrawiam !
 

PiotrekDGT

New member
Na twoim miejscu wziąłbym serię D.
Ma 100Hz, jak napisał wcześniej kolega powyżej, lepsze możliwości ustawień w menu (np. kolorów itp.), bardzo dobrą czerń (jak na LCD oczywiście).
Poza tym D3000 to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy:roll: ) TV 32" na rynku.
Ja ze swojej strony proponuję Ci trochę dopłacić, w końcu TV kupuje sie na lata...
 
Ostatnia edycja:

czago

Banned
Sony 32D3000 kosztuje poniżej 3500 zł i jest zdecydowanie wart tych pieniędzy (matryca 10-bitowa i przede wszystkim MotionFlow+100Hz).
Ja nie kupiłbym tańszego S3000.
 

raskol

New member
czago napisał:
Sony 32D3000 kosztuje poniżej 3500 zł i jest zdecydowanie wart tych pieniędzy (matryca 10-bitowa i przede wszystkim MotionFlow+100Hz).
Ja nie kupiłbym tańszego S3000.
Poniżej 3500 w Trójmieście tego modelu nie dostanę. W centrum sony 4699 zł, w Euro RTV AGD 3999 zł
Zna ktoś tanie sklepy w 3mieście ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 32 D - jest znacznie wyżej notowany ale też jest w znacznie wyższej klasie cenowej.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14458
Nie wiem ile masz kasy?
http://www.sony.pl/view/ShowProduct...geType=Main&category=TVP+32-40+Sony+BRAVIA+TV
25939

ale ten zapowiada się extra.
 
Do góry