Sony KD-55XD8505

krishd

New member
To jestem po zakupie tego tv. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Ciekawe jak będzie wyglądało po kalibracji. Muszę poszukać jakiegoś specjalisty.
Czeka mnie sporo ustawiania i podłączania.
 

polaris20

New member
Tez jestem posiadaczem tego TV. Po 3 tygodniach mogę już co nie co on nim powiedzieć. Obraz jest genialny oglądając tv z cyfry plus w HD obraz potrafi zwalić, nóg. Wszystko oczywiście zależy od materiału który jest obecnie wyświetlany w tv. Wszystko oczywiście wymaga kalibracji ale jest ona naprawdę intuicyjna. Android hmmm no tu powiem szczerze bywa różnie pierwsze dni używania tv było naprawdę dobrze ale im dalej w las (czytaj więcej aplikacji na tv) system potrafi się zamulic co może skutkować twardym restetem tv. Reszta raczej na plus. Gry i konsola. Tu też jest naprawdę dobrze tryb gry wymaga ustawień szczególnie jeśli chodzi o temperaturę kolorów (mi zdecydowanie leży żywy lub zimny), to samo kontrast i jasność. Input lag po aktualizacji jest zadowalający (dla mnie nie zauwazalny) więcej nie powiem bo mam porównanie do Samsunga który miał Input lag ok 40ms więc tam też było dobrze. Trybu HDR używam sporadycznie mam czasami wrażenie że obraz jest wtedy przeswietlony. Wykonanie tv jest naprawdę na wysokim poziomie użyte materiały jak i spasowanie elementów jest bardzo dobre. Przez te 3 tygodnie tv zawiesił się tylko raz więc tragedii nie ma. Jeśli chodzi o posty mówiące o wysokim Input lagu to nie będę tego komentować bo ktoś już dobrze napisał, decydując się na Samsunga z małym inputlagiem liczysz się z tym ze tv może mieć wady mechaniczne. Kupując, sony masz świetne wykonanie ale wyższy Input lag który ma znaczenie dopiero wtedy kiedy masz zarabisty internet z niskim pingiem, jesteś fanem strzelanek online, oraz jesteś naprawdę sprawnym graczem dla którego celownie na padzie nie stanowi najmniejszego problemu. Jeśli grasz dla zabawy raczej w gry fabularne to wogole na to nie zwracaj uwagi bo najważniejsze w tv jest jakość obrazu i jego bezawaryjnosc a tu Sony zostawia konkurencję w tyle. Pozdro i miłego korzystania

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam cytuje: Wszystko oczywiście wymaga kalibracji ale jest ona naprawdę intuicyjna.Możesz coś więcej w tym temacie ?Matryca IPS zwala z nóg?
 

krishd

New member
Próbuje na nim zainstalować kodi z GP ale przy próbie instaluj/ Akceptuj wyskakuje błąd i nie chce pobrać (że niby nie ma netu) inne apk się zainstalowały bez problemu.
Co może być przyczyną?
 

polaris20

New member
Witam cytuje: Wszystko oczywiście wymaga kalibracji ale jest ona naprawdę intuicyjna.Możesz coś więcej w tym temacie ?Matryca IPS zwala z nóg?
Pamiętaj że jest to mija subiektywna opinia. Kalibracja no co ma ci napisać że wszytsko jest napsiane po polsku wygodnie ułożone dzięki czemu ustalenie obrazu jest intuicyjne samo to słowo intuicyjne chyba wyjaśnia co ma na języku. No i co z tego że IPS skoro gra zajebiście. Widziałem jak grają tv z matrycą va widziałem jak gra OLED i dla mnie podkreślam dla mnie różnice nie są rażące żebym mógł mówić że obraz na Sony jest beznadziejny.

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak ,już jest up date Sony

2015 modele:
Sony X94C, X93C, X91C, X90C, S85C, S80C, X85C, X83C, X81C, X80C, W95C, W87C, W85C, W80C, W75C

2016 modele:
X94D (XD94) X93D (XD93) X85D (XD85) S85D (SD85) W9xxD, W8xxD
 

ggrzegorzz

New member
U mnie to samo co wyżej u kolegi Krishd. Kodi zawiesiło mi się na amen. Jedynie odinstalowanie pomogło. Grała muzyka z radia i kanał tv...
 

ggrzegorzz

New member
Witajcie mam problem z tv? bądź z modułem cam ci+ z nc+. Raz na tydzień/ dwa resetują się programy tv. Trzeba od nowa wyszukiwać. Czy ktoś miał podobny problem?
 

ggrzegorzz

New member
kiki powiększysz swoją wypowiedź? Chodzi zapewne o to metalowe w które wkładam kartę? skoro wszystko jest nowe i dostałem to od nc+ to jak to możliwe, że trzeba kupić coś do tego dodatkowo?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SKlep Holex.pl - tam powinni wiedzieć jaka przejściówka jest sparowana i powinna działać.
 
Do góry