Sony HT-CT780 lub inny

revelare

New member
Witam,

Przymierzam sie do zakupu soundbara do mojego nowego TV - Sony'ego. Poczatkowo zastanawialem sie nad innym producentem soundbar niz Sony ale jednak wygoda uzycia tylko jednego pilota jest tutaj dosc wazna :)
W tej chwili zastanawiam sie miedzy Sony HT-CT780 a Sony HT-CT380. Kusil mnie tez Philips HTL5140B ale tak jak wspomnialem - inna firma - a fajnie byloby moc obslugiwac wszystko jednym pilotem - szczegolnie ze juz do platformy cyfrowej tez mam...

Czy moglibyscie poradzic - czy ten soundbary Sony sa warte zakupu?

Pozdrawiam
 

revelare

New member
budzet to maks 1500zl - i zalezy mi na tym by to byl jakis soundbar - mniej miejsca zajmuje. Kiedys mialem kino domowe 5.1 Philipsa i skonczylo sie na tym ze zlikwidowalem tylne glosniki i tylko przednich uzywalem bo te z tylu ciagle przeszkadzaly :)
Kupilem tez ostatnio nowy TV Sony - wiec fajnie by bylo jakby sie uruchamialy wspolnie :)
 

revelare

New member
Bylbym wdzieczny za podpowiedz - czy ktos uzywa tych Sony? Czy warto - jaki inny soundbar do TV Sony55w809C polecacie (pokoj 20m2). Dzieki z gory!
 

eBizo

New member
Hej, mam sony HT-CT381 (HT-CT380 w wersji białej).
Jeżeli chodzi o jeden pilot to marka ma małe znaczenie jeżeli podłączysz grajbelkę pod HDMI. Ja mam podłączony pod philips i poza małym opóźnieniem przy włączaniu to nie mam żadnych problemów:
- włącza się i wyłącza z TV
- ściszanie działa
- mogę pilotem włączyć głośniki wbudowane i z powrotem grajbelkę (jedynie z tym opóźnieniem 5 sekund)

Sterowanie nie będzie działać po kablu optycznym. Można ją też podłączyć przez BT bezprzewodowo ale bym sobie już darował bo już sub jest więc może to troszkę wpływać na jakość/opóźnienie.
 

serio_pit

New member
Cześć!

Ja również zastanawiam się nad HT-CT780 .. Sony w marcu ogłosiła te dwa modele 380 i 780 i ten pierwszy przeznaczony jest do TV do 45" a model 780 od 45" w wzwyż czyli u mnie np 55" tv niby mam brać ten droższy o 500zł model 780 ..No cóż powiem jeszcze że stosunkowo mało recenzji jest modelu 780 i nie jestem aż tak go pewny. No ale Amerykanie kupują te modele hurtem na best buy-u można poczytać ich reakcje na stronce sklepu. Niektórzy są źli bo spodziewali się dźwięku surround i dają 1 star ;)
 
Do góry