Sony DAV F 200 – 2+1

roman55

New member
Witam – interesuje mnie tylko kino domowe 2+1 ze względu na bardzo małe pomieszczenie 12m (zestawy 5+1 odpadają po prostu brak miejsca na kolumny podłogowe i mocowania na ścianie, jedyne miejsce to stolik pod telewizor z rozstawem 140mm) . Posiadam telewizor LCD 40cali 40W4000 Sony i chciałem dokupić wyżej wymieniony model kina ( zakup ze sklepu internetowego). W związku z tym, że brak w moim regionie w sklepach tego modelu więc z odsłuchem klapa , dlatego liczę przede wszystkim na wypowiedzi kolegów którzy mają taki zestaw lub słuchali tego modelu. Audiofilem specjalnie nie jestem, ale lubię posłuchać dobrej muzy . Kino będzie służyło z przeznaczeniem przeważnie pod radio internetowe (n-ka )oraz do filmów DVD i ewentualnie Blue-ray z konsoli PS-3.
Pozdrawiam i oczekuje na wypowiedzi użytkowników tego modelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to wcale nie głupi pomysł , bo na świecie idzie właśnie taka tendencja.
Podaj jaka klasa cenowa ?
I ja optuję za modelami specjalistycznymi firm które mają w tym dziale więcej osiągnięć:
http://www.pioneer.pl/pl/products/42/100/42/LX03BD/index.html
lx03bd_main_gallery.jpg



http://www.jvc.pl/product.php?id=NX-F7E&catid=100006
112087_nx-f7_e.jpg



.
 

grodek75

New member
Nie polecam...

Zastanawiałem się nad tym modelem kina i sprawdzałem je w Centrum Sony i muszę Ci powiedzieć, że jest to porażka. Ja podobnie jak Ty nie mam specjalnych wymagań, kino miało służyć w 99% do oglądania TV. Ale to "coś" nie nadaje się do niczego. Głośniczki jak komputerowe (tu się można zdziwić jeżeli ktoś widział ten zestaw jedynie na zdjęciach - zarówno jednostka centralna jak i głośniki są bardzo małe), subwoofer duży, ale jakościowo nędzny. Naprawdę odradzam - szkoda Twojej kasy. Jak już napisałem nie jestem audiofilem, posiadanie plastikowego zestawu nie jest dla mnie niczym złym, ale ten jest porażką. Ostatecznie kupiłem DAV-DZ 860W, też nie jest ideałem, ale w prównaniu do tego zestawu 2+1 to nieba, a ziemia. Dodatkowo system bezprzewodowy S-Air działa bez zarzutu (to tak na marginesie - wiem, że wiele osób szuka na ten temat informacji). Na Twoim miejscu (z braku miejsca) zainwestowałbym raczej w najtańszy projektor dźwięku (np. Yamahy). Oczywiście jest to droższe rozwiązanie, ale ten zestaw Sony za to co oferuje kosztuje co najmniej 2 x za drogo (powinien kosztować max. 600zł) Piszę to z bólem serca jako wierny użytkownik Sony, ale taka jest prawda. Pozdrawiam.
 
Do góry