Sony czy Panasonic?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie prawda.
Możesz kupić swobodnie 4K wystarczy że jak kiedyś , w przyszłości otrzymasz materiały 4K, powinieneś dosiadać się z fotelem bliżej telewizora aby dostrzec imponującą ilość szczegółów na ekranie.
Twoje pieniądze wystarczą więc na dobre modele 4K.
Ale odpowiedz proszę na pytania - jakie masz materiały 4K, ile i na jakich nośnikach.
 

hadway

New member
Ktoś pytał o odległość, ok. 2,5 m, znalazłem taki model KDL-55W807C, ma bardzo dobry obraz i działa płynnie na Androidzie, testowałem też kilka modeli 4K Sony, mając swoje materiały i różne typy plików. 4K nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia w 55 calowym SONY KD-55X8507C, TV działa wyraźnie wolniej, a po instalacji dodatkowych aplikacji pewnie będzie jeszcze gorzej.
Poprawa obrazu czyli skalowanie do 4K, zauważalne jest z bliskiej odległości tylko przy dobrej jakości materiale, i tylko w niektórych scenach w większości jest jak na full HD. Filmy gorszej jakości wydają się jakby trochę rozmazane, ale wiadomo cudów nie będzie.
Osobiście przetestowałem kilkanaście różnych modeli różnych producentów i dla takiego użytkownika jak ja nie widzę większych zalet 4K.
 

hadway

New member
Podejrzewam, że zanim otrzymam materiały 4K to już będę się rozglądał za nowym TV lub już kupię nowy, nie ma co się oszukiwać 4K nie pojawi się za miesiąc czy nawet pół roku, a dzisiejsze TV nie są na lata.
 
Do góry