Sony 75X95J czy Samsung 75QN91A

Nazir007

New member
Panowie
Prośba o Waszą cenną radę.
Zastanawiam się nad zakupem tv pomiędzy Sony XR-75X95J albo Samsung 75QN91A. Obydwa (jak widać) 75”. Cena jest zbliżona. Interesuje mnie głównie oglądanie na nim sportu oraz programów przyrodniczych czy seriali (do filmów mam projektor).

Wiem, że Samsung nie ma Dolby Vision ale czy rzeczywiście jest to taka wielka strata? Nie jestem stałym abonentem Netflixa (raz na jakiś czas odnawiam abonament).

Samsung kusi nową technologią ale czy rzeczywiście jest lepszy od nowego SONY X95J. Jeśli chodzi o nową serię Sony X95J telewizorów - brakuje jeszcze recenzji. Trudno o jednoznaczny wybór. Może jeszcze wstrzymać się poczekać na testy X95J.

Zależy mi również na niezawodności. W tej kwestii mam prawdziwy mętlik. Jeszcze do niedawna wydawałoby się, że Sony ma pod tym względem poważną przewagę. Niestety, między innymi wasze komentarze mogą wskazywać, że jakość TV Sony a przede wszystkim ich serwis Sony pozostawia obecnie wiele do życzenia.

Będę bardzo wdzięczny za komentarze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla Potrzeb które podałeś lepszy będzie Sony.
Różnica przy HDR DV jest znacząca,
Sony ma znacznie lepsze wyposażenie i możliwości.

Nie znam osobiście problemów w serwisem Sony.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena za model Sony 75X95J 12.999 zł z pakietem.
Pakiet jest dla niebieskich członków forum :

Pakiet
- Kalibracja profesjonalna gratis
- Wtyczki gratis
- Sprawdzenie zafarbu
- Aktualizacja
- Dostawa naszym transportem gratis.
- Montaż gratis
 

frez

Member
Witam, czy jest teraz jakaś ciekawa promocja na tego 75X95J ? Ceny zaczynają spadać i jeden markecik ma już za 10500 zł w swojej ofercie.
Pozdrawiam
 

frez

Member
Właśnie dziś dostałem od nich ofertę - taka sama :) Tak na posumowanie - do jasnego salonu tzn okno od południa i zachodu, a TV na ścianie wschodniej - czy znajdę coś lepszego? Jakiś miniled czy zwykły oled?

Pozdrawiam
 

frez

Member
75QN91A tanieje jak cała reszta TV bo wchodzą nowe modele na 2022. Ogólnie jestem raczej zdecydowany na mini led tylko jak to zawsze bywa przy szperaniu okazało się że samsung nie ma DV. Ok jest jasny ale no właśnie, czy to wystarczy, czy raczej inny mini led. Wcześniej byłem fanem SONY :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Będziesz miał specjalne oferty dla niebieskich na Mini Led 75: - Philipsa i LG.Od poniedziałku ceny rewelacyjne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz specjalną ofertę do wyczerpania zapasów :
LG 75Qned 913 za 7999 zł plus dodatkowo dla niebieskich pakiet gratisów pełen.
Philips 75PML9506 za 10.200 zł
Samsung 75QN91 za 9.999 zł
Philips 75PML9636 z soundbarem za 12.400 zł
 

frez

Member
LG 75Qned 913 za 7999 zł plus dodatkowo dla niebieskich pakiet gratisów pełen. - CENA MNIE PRZEKONUJE ALE BRAK TESTÓW I OPINNI NIE BARDZO
Philips 75PML9506 za 10.200 zł EURO DAJE 8.999
Samsung 75QN91 za 9.999 zł VOBIS DAJE TAKA CENE
Philips 75PML9636 z soundbarem za 12.400 zł EURO DAJE 11.800 BEZ SOUNDBARA Mi nie potrzebny mam stereo.

Tak że ogólnie to różnice w cenie raczej niewielkie.

Przepraszam za czcionkę ale to tak dla wyróżnienia mojej odpowiedzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli chcesz taniej - TCL 75C728 ( najlepszy w Europie w klasie cena do jakości ) za 6799 zł.
Tak, jest też promocja na 8999 za 75PML9506 !
 
Ostatnia edycja:
Do góry