Sony 65xh90 czy najlepszy do 4500 zł?

strazakpiotr

New member
Myślę nad zmianą swojego super Panasonic 58gx830 ma coś większego.
TV ogólnie uniwersalny pod wszystko (filmy, sport, publicystyka, konsola, itp.).Na smart tv mi nie zależy bo taki YouTube czy Netflix ma każdy.
Generalnie przesledzwiszy trochę temat to wydaje się być najlepszym wyborem właśnie Sony 65xh90.
Budżet 4500 zł jest nieprzekraczalny!
Co myślicie o konkurencji dla tego modelu???
 

strazakpiotr

New member
Jeszcze jak wypada tcl c815 na tle Sony? Tcl najtańszy z tych trzech. Sony to raczej zaufana marka a do chińczyków jakoś jesscze brak mi zaufania ale może trzeba się przemoc.
 

wysio

Member
Bez reklam
TCL chyba nie grzeszy jasnością matrycy. W sumie do nocnych seansów by się nadał, ale w dzień przy jasnym pomieszczeniu....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL C815 to najlepszy LCD w Europie w klasie cena do jakości.
Bardzo dobry model . W klasie cenowej 3850 zł -obecnie - faktycznie najlepszy.
Dodatkowo dochodzi jeszcze pakiet.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest podobna klasa.
Sony na więcej stref podświetlenia.
Ja bym tak wybrał do warunków.
 

SDman

Banned
A ja sie zastanawiam pomiedzy Sony 65xh9005 a samsung 65q80t i bije sie z myślami który wybrać :)
Gdyby udało się jeszcze dostać Q90T w dobrej cenie (ilość godzin przepracowanych można sprawdzić w aplikacji) to byłby najlepszy wybór -premium LCD z najlepszą powłoką i skalowaniem 1080i na rynku.
Super dźwiękiem i wykonaniem.
Bez zmartwień o 4K TVP na Euro2020 od mojego dostawcy po CI sygnał 1080i wygląda z 3m jak 4K.
Świetna paleta barw.

Samsungowi trzeba poświęcić trochę więcej czasu (ustawienia) niż Sony, który byś nie wybrał powinno być ok.
 
Do góry