Sony 65xg9505 warto ??

gacek80

New member
Witam...
Chce zmienic tv i poczatkowo bylem zdecydowany na 65 xf9005 ale teraz widze ze jest mozliwosc kupienia xg9505 w moim budzecie....wiec mam pytanie o jakies opinie na temat tego tv i czy warto zainwestowac...?
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytanie ile masz max kasy na tą inwestycję ?
Ten Sony 65XF9005 jest świetny.
Jak będziesz niebieski , masz specjalną cenę i pakiet gratisów dodatkowo.
Dostawa jeszcze w tym tygodniu u Ciebie.
Oba są z podświetleniem strefowym.
 

gacek80

New member
No i mam dwie rozne opinie :( i tego sie balem.... no mysle ze chciałbym wydac maks 7.000 zl... bo wlasnie bylem w sony center i zachwalalali mi tego xg9505, ze podobno lepszy od xf9005 a blizej mu do oleda...wiec chcialem jeszcze tu spytac...tym bardziej ze jest oferta w sony center za tego xg9505 za 6000 plus 5 lat gwarancji tylko musza sie zdecydowac do konca tygodni i prosze o pomoc !!!
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
No i mam dwie rozne opinie :( i tego sie balem.... no mysle ze chciałbym wydac maks 7.000 zl... bo wlasnie bylem w sony center i zachwalalali mi tego xg9505, ze podobno lepszy od xf9005 a blizej mu do oleda...wiec chcialem jeszcze tu spytac...tym bardziej ze jest oferta w sony center za tego xg9505 za 6000 plus 5 lat gwarancji tylko musza sie zdecydowac do konca tygodni i prosze o pomoc !!!

To jak chcą 6000 zł i 5 lat gwarancji się nie zastanawiaj tylko bierz !!! a 5 lat to nie 2 lata , okazja super w dodatku kupujesz od samego sony
 
Ostatnia edycja:

gacek80

New member
No to wybor tv juz mam...:D teraz jeszcze poczekam co kiki powie dokladnie na temat tego modelu i moze ma jakas ciekawsza oferte niz SC ...:D
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Z tego co pamiętam to ten TV był pozycjonowany na model TOP a teraz 65 cali to koszt mniej jak 6K
Co to się porobiło :)
 
Do góry