Sony 65 855c

Jaren30

Member
Witam zastanawiam się nad tym tv ,w media ekspert jest teraz dobra cena, ale sprzedawca wciska mi przedłużenie ubezpieczenia za 1200zł do 5 lat mówiąc że się na pewno popsuje albo w ciągu pierwszych 3 miesięcy albo po 2 latach i naprawa może się nie opłacać.Jak to jest z tymi telewizorami teraz ,aż tak się sypią po okresie 24 mięsie.Zdecydowaliscie się na takie ubezpieczenie.Trochę jestem przerażony tym by dopłacać 20procent do telewizora za 6000.Czy na przykład można przedłużyć gwarancję pod koniec tych 24 miesięcy czy musi to być przy zakupie od razu oplacone?
Co o tym myślicie brać to gwarancję czy nie jakie Jet wasze zdanie.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Witam zastanawiam się nad tym tv ,w media ekspert jest teraz dobra cena, ale sprzedawca wciska mi przedłużenie ubezpieczenia za 1200zł do 5 lat mówiąc że się na pewno popsuje albo w ciągu pierwszych 3 miesięcy albo po 2 latach i naprawa może się nie opłacać.Jak to jest z tymi telewizorami teraz ,aż tak się sypią po okresie 24 mięsie.Zdecydowaliscie się na takie ubezpieczenie.Trochę jestem przerażony tym by dopłacać 20procent do telewizora za 6000.Czy na przykład można przedłużyć gwarancję pod koniec tych 24 miesięcy czy musi to być przy zakupie od razu oplacone?
Co o tym myślicie brać to gwarancję czy nie jakie Jet wasze zdanie.
Tez zauważyłem ten tv w ME :) ze względu na wielkość ekranu i cenę (po rabacie 5790zl).
Troxhe dziwne podejscie sprzedawcy mówią ze i tak się zepsuje i warto brać ubezp.
To ze proponują ubezpieczenie to OK ale ze takie argumenty...??? Mi by sie odechcialo kupować tv.
To ile wytrzyma obecny tv tego nie wiadomo bo reguły pewnie nie ma i dużo tez zalezy od szczęścia ;-)
Ogólnie obecne tv (jak i wszystko inne z elektriniki i motoryzacji) nie są pewnie tak trwale hak kiedys. Ja mam Samsunga który ma ponad 8lat i nie chce się zepsuć;-) Wystarczy spojrzeć jaka obudowę miały kiedys a jaka maja teraz...minimalizm, a to musi miec wady.
Ja osobiście nie mam zamiaru placu za jakies ubezpieczenie. Trzeba tez zadac sobie pytanie jak to dodatkowe ubezpieczenie/gwarancja będzie działać kiedy będziemy jej pottzebowac??? Ciekawe czy będzie tak kolorowo i czy nie ma w umowie jakichś kruczków lub zdań z tzw gwiazdka *
1200zl dodatkowo to sporo i można np kupic za to nowa konsole ;-) Każdy musi zdecydować sam!!!wielkość tego tv robi wrażenie :))
 

Jaren30

Member
Dokładnie tak.jak.mówisz odechciało mi się ,5800zł to nie mało plus ub.to już w ogóle.Gość był trochę natrętny wciska bajer ze na raty mi da ze to ze tamto ze wszyscy biorą itd Dość z niesmaczony wyszedłem ze sklepu.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
robi to ponieważ ma prowizje od ubezpieczenia i prowizje od rat dlatego takie to jest dla niego ważne....jeżeli sklep będzie robił miesięczne targety to też dostanie dodatkową premie.Ja nigdy nie brałem gwarancji dodatkowej i nigdy nie kupie.
 

nickersoner

New member
Witam zastanawiam się nad tym tv ,w media ekspert jest teraz dobra cena, ale sprzedawca wciska mi przedłużenie ubezpieczenia za 1200zł do 5 lat mówiąc że się na pewno popsuje albo w ciągu pierwszych 3 miesięcy albo po 2 latach i naprawa może się nie opłacać.Jak to jest z tymi telewizorami teraz ,aż tak się sypią po okresie 24 mięsie.Zdecydowaliscie się na takie ubezpieczenie.Trochę jestem przerażony tym by dopłacać 20procent do telewizora za 6000.Czy na przykład można przedłużyć gwarancję pod koniec tych 24 miesięcy czy musi to być przy zakupie od razu oplacone?
Co o tym myślicie brać to gwarancję czy nie jakie Jet wasze zdanie.


Witaj.
W SCENTER masz ten TV za 5999 gwarancja na 5 lat w cenie ... a i można jeszcze lekko negocjować ceną :)
Pozdrawiam
 

merx

New member
Ostatnio w ME chcieli mi sprzedać ubezpieczenie do czajnika elektrycznego za 200 zł więc trzeba brać poprawkę na to co mówią o awaryjności.
 

Jaren30

Member
Dobra czaje dzięki ;)

No jest 5999 Ale gwarancja jest 24 msc a nie 5 lat niestety.
 
Ostatnia edycja:
Do góry