Sony 49xd8005 czy warto?

Darion80

New member
Czy warto kupić Sony 49xd8005 ? Proszę o opinie, może jednak lg49uh668v?
Jak ktoś ma wyżej wspomniane modele to proszę o info, jestm przed zakupem więc każda informacja na wagę złota:)
 

Darion80

New member
To modele 50 Hz.
A ile masz max kasy i jakie masz potrzeby i oczekiwania ?

3,5 do 4 k
Zależy mi na smart tv hdr , webos w lg fajny kusi tez android w sony
Wiem że są 50 hz ale to i tak procesor robi główną robotę

Z tego co wiem obydwa są na ips , jest tylu zwolenników co i przeciwników.

Czekam na podpowiedzi , bo więcej kasy na tv nie ma sensu dawać
 

Ja-rec

New member
Dario 80 tez mam podobny problem i niestety chyba nikt z forumnie jest w posiadaniu tych modeli .
Na tapecie mam :

43xd80 : matryca VA. Niestety tylko 60hz , wbudowany zasilacz ale sa konkretne testy na rtings

49xd80: matryca IPS , tez tylko 60hz ale zasilacz zewnętrzny

I

49xd83: tutaj jest juz 100hz ale niestety IPS , brak testów i raczej ich nie bedzie , dostępny tylko w Sony center , także cenę mogą dyktować jak sie im podoba .

Cenowo od 3800 do 5000

Moze jednak ktoś posiada któryś z modeli ?

Czy lepiej wybrać w Sony 100hz z IPS czy 60hz z VA ?
 

Darion80

New member
Dario 80 tez mam podobny problem i niestety chyba nikt z forumnie jest w posiadaniu tych modeli .
Na tapecie mam :

43xd80 : matryca VA. Niestety tylko 60hz , wbudowany zasilacz ale sa konkretne testy na rtings

49xd80: matryca IPS , tez tylko 60hz ale zasilacz zewnętrzny

I

49xd83: tutaj jest juz 100hz ale niestety IPS , brak testów i raczej ich nie bedzie , dostępny tylko w Sony center , także cenę mogą dyktować jak sie im podoba .

Cenowo od 3800 do 5000

Moze jednak ktoś posiada któryś z modeli ?

Czy lepiej wybrać w Sony 100hz z IPS czy 60hz z VA ?




Hej , no czekam na wypowiedzi kogoś kto posiada owy sprzęt , na razie cisza

49xd8005 mialem okazje obejrzec w sklepie , bardziej pod kątem androida , ogólnie pozytywne wrazenia aczkolwiek np taki webos na lg uh668v tez jest dobry .

Też nie mam zamiaru przepłacać i dobrze by było żeby ktoś nas przekonał do tego bądz owego bo trzeba sie bedzie na cos zdecydowac


Pozdro
 
Do góry