Sony 46W4500 + jakieś kino domowe :)

michautoja

New member
Witam posiadam telewizor Sony 46W4500 do tego podpięta Cyfra.
Chciałbym uzupełnić ten zestaw o brakujące ogniwo czyli kino domowe.
Niestety jestem "zielony" w tym temacie, już wybór Tv był nie lada wyzwaniem, ale jak się okazuje kino domowe przerasta mnie.

Po tym krótkim wstępie chciałbym prosić Was drodzy użytkownicy tego forum, o pomoc w doborze najlepszego kina domowego, biorąc pod uwagę kryterium cena/jakość.

Pokój w którym będzie umieszczone to idealny prostokąt o wymiarach 5x6[m].
Co do preferencji zastanawiałem się póki co nad produktami Sony, zważywszy na fakt posiadania takiego TV. Nie chciałbym jednak popełnić błędy, i zaślepieniem wybrać model Sony który będzie gorszy od podobnych produktów konkurencji. Na zakup kina, chciałbym przeznaczyć skromne 2500 zł, nie koniecznie musi mieć czytnik blu-ray. Myślałem o modelu Sony HTP-RD6780S.

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie podałeś jakie masz potrzeby , co i ile bediesz słuchał
Ale zacznę od extra i sprawdzonego zestawu , który zachwyca jakością już wielu użytkowników w Polsce / i nie tylko/ :
Pioneera LX 03
http://www.pioneer.eu/pl/products/42/100/42/LX03/index.html
to zestaw który zadziwia każdego bez wyjątku.

JVC 411 + dvd 672 + Jamo 506
I tak musisz się mocno śpieszyć bo ceny mocno idą w górę .
Oczywiście możesz sięgać po Sony , ale .......
 

michautoja

New member
kiki dziękuje za zainteresowanie moim tematem :) otóż jak już wcześniej pisałem posiadam sławetny model Sony 46w4500(na temat którego na tym forum zostało powiedziane już wszystko). do telewizora podłączona jest Cyfra

co do proporcji wykorzystania to zakładam że będzie to kształtowało się tak:
- 50% Cyfra(z wyszczególnieniem kanałów HD)
- 20% filmy z Lapka(przez złącze HDMI)
- 30% muzyka, klasyczna plus radio
- 10% filmy z odtwarzacza DVD/BLUERAY

co do wyglądu preferowałbym ciemne drewno, jako że salon jest otrzymany w tej konwencji. głośniki stojące

w grę wchodzi oczywiście możliwość dokupienia kolejno części zestawu.

napisałeś Kiki że mogę sięgnąć po Sony, jednak w tym zdaniu nie wyczuwam aprobaty dla takiego wyboru, dlaczego..? nie polecasz takiego sprzętu, a może jest jakiś inny powód
 
Do góry