Sony 46W4500 - 40W4500

celina43

New member
Witam serdecznie mam nietypowe pytanie odnośnie w/w TV. Podczas przeglądania menu zauważyłem iż według softu mój TV to model 40W.... a nie 46. Te same inf. znajdują się w menu serwisowym. Czy może mieć to jakikolwiek wpływ na TV, poza lekko irytującą mnie :confused: informacją iż jest to rzekomo model 40 calowy. Fizycznie oczywiście ma 46 cali. Czy jeśli zmienię size na 46 w menu serwisowym nie nastąpi jakiś krach w ustawieniach? Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Artur
 

Attachments

  • DSC00212_zmień nazwę.JPG
    DSC00212_zmień nazwę.JPG
    103,3 KB · Wyś: 50
  • DSC00213_zmień nazwę.JPG
    DSC00213_zmień nazwę.JPG
    100,7 KB · Wyś: 56
  • DSC00214_zmień nazwę.JPG
    DSC00214_zmień nazwę.JPG
    117,4 KB · Wyś: 54

Ares78

New member
Hmm dziwna sprawa jeśli mam być szczery, może ten sam soft jest dla wersji 46 i 40 calowych? W menu serwisowym osobiście nic bym nie zmieniał bo potem mogą być problemy, jeśli nurtuje Cię ten problem to przedzwoń na infolinie producenta i podziel się tym co powiedzą :)
 

celina43

New member
Witam ponownie. Po kontakcie z Działem Obsługi Klienta Sony Poland uzyskałem e-mail z odpowiedzią: ".... Nieprawidłowa wersja zainstalowanego softwaru nie powinna mieć w tym przypadku wpływu na poprawne funkcjonowanie TV. W celu zmiany oprogramowania powinien Pan nawiązać kontakt z Autoryzowanym Centrum Serwisowym. ..."
I to chyba na tyle.
 

ravaillez

New member
Czyli zagadka rozwiązana, zostawiasz tak jak jest czy jednak kontakt z serwisem w celu wgrania odpowiedniego softu? Na dobrą sprawę jeśli nie powoduje problemów to po co ruszać.
 
Do góry