Sony 40X3500

scenik

New member
Kupiłem wczoraj Sony 40X3500
Słuchajcie - Odlot!!! Super Tv
Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają czy go kupić.
 
40x3500

scenik napisał:
Kupiłem wczoraj Sony 40X3500
Słuchajcie - Odlot!!! Super Tv
Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają czy go kupić.



WITAM I POZDRAWIAM .PROSZĘ JEŚLI ZNAJDZIESZ TROSZKĘ CZASU TO NAPISZ " CO Z TYM BUCZENIEM "CZY JEST TAK GŁOŚNE CZY MOŻE TAKIE , ŻE TOBIE NIE PRZESZKADZA .JAKI JEST GŁOS Z NIEGO PRZY MUZYCE,CZY DZIAŁA TELEGAZETA NP. Z DDEKODERA CYFRY,JAKIE SĄ TWOJE ODCZUCIA W CZSIE OGLĄDANIA SYGNAŁU SD I JAKIE SĄ KĄTY.
 

hekal

New member
MZKS1929 napisał:
Ja kupowalem X3000 przed swietami ; buczenia nie slysze ale niestety telegazety niemam z Cyfry+ a mam dekoder Philips 6201

Ja kupilem x3500 tez przed swietami niestety moj buczy,slychac to buczenie w ciszy z odleglosci 7m.
Teletekst jest tylko przez antene.Mozna wykorzystac modulator w dekoderze C+ lub modulator magnetowidu.
Innych wad jak te w/w nie zauwazylem.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

zibikom

New member
Kdl40x3500

Też go mam i też powiem ODLOT

Piękne wzornictwo,
Dobry obraz na SD
Super obraz z N-ki HD
Super super dźwięk - to naprawdę wymiata.
Super Filmy z blue-ray.

Jan na technologię LCD to majstersztyk.
 

scenik

New member
Telegazety z Cyfry brak. Żadnego buczenia. Jestem muzykiem więc trochę słyszę. Chyba, że mam wgrane to nowe oprogramowanie, o którym tu słyszę. Ja kupiłem w salonie Sony w Warszawie początek stycznia.

amelkamartamateusz napisał:
WITAM I POZDRAWIAM .PROSZĘ JEŚLI ZNAJDZIESZ TROSZKĘ CZASU TO NAPISZ " CO Z TYM BUCZENIEM "CZY JEST TAK GŁOŚNE CZY MOŻE TAKIE , ŻE TOBIE NIE PRZESZKADZA .JAKI JEST GŁOS Z NIEGO PRZY MUZYCE,CZY DZIAŁA TELEGAZETA NP. Z DDEKODERA CYFRY,JAKIE SĄ TWOJE ODCZUCIA W CZSIE OGLĄDANIA SYGNAŁU SD I JAKIE SĄ KĄTY.
 

Jack3

New member
Ja również kupiłem niedawno 40X3000 i jestem bardzo zadowolony :) Filmy na blue ray zapierają dech w piersiach ! Call of Duty 4 na PS3.... nie trzeba komentować :grin: U mnie żadnego buczenia nie ma. Polecam !
 
40x3500

Mam Jeszcze Pytanko , Gdzie Można Kupić Od Ręki Sony 40x3500. Mieszkam W Takiej "pipidówce" , że Chyba Się Nie Doczekam Tego Lcd.mieszkam 90 Km Od Wrocławia.a Może Są W Sieci Dostępne U Jakiegoś Sprawdzonego Sprzedawcy.pozdrawiam.
 
Do góry