Sony 40W4500, Toshiba 40ZF355, Sharp 42XL2

mk1976

New member
Witam
Jak wiele osób na tym forum jestem poszukiwaczem najlepszego dla mnie telewizora, wyniosłem z tego forum pewne przemyślenia i wybrałem trzy modele: Sony 40W4500, Toshiba 40ZF355, Sharp 42XL2. Nie upieram się przy tych modelach jestem otwarty na nowe propozycje.
Budżet jaki posiadam to 4tys. Odległość do telewizora 2,8 do 3 m na wprost.
Południowe okno z lewej strony od telewizora, oglądamy najwięcej filmów sport oraz wiadomości, bajki:). Czyli z wszystkiego po trochu. Sygnał z tunera cyfrowego Cyfry i Polsatu.
Jak ktoś ma ochotę podzielić się opiniami to z góry dziękuję.:)
 

Kondrah

New member
Zastanawiałem się nad tym samym. Sharp odpadł po porównaniu go w sklepie z pozostałymi. Sony odpadło po poczytaniu na forum o wadliwych modelach. Została ZF355:)
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Tez mam taki dylemat tylko w wielkosci 46' - ale wybieram miedzy tymi trzema TV. Co do opinii nt Sharpa - ja akurat sie nie zgadzam. Mam XL1E i jestem zadowolony, teraz kupuje drugi i jesli 46W4500 lub 46ZF355 nie beda znaczaco lepsze od XL2E to kupie Sharpa (tysiac taniej) ;)
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Ja polecam 46ZF (moze dlatego ze mam). Skalowanie obrazu w SD wydaję mi sie bardzo dobre w stosunku do innych TV. Poza tym......to trzeba zobaczyć, nie będę się tu rozpisywał na temat ZF (mam ją od stycznia), bo by mi trochę czasu zeszło.
Pozdrawiam
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Gdyby Toshiba miala zapamietywanaie ustawien dla kazdego wyjscia i mpeg4 to od razu bym ja bral ;) Sony z kolei - clouding i smearing wiec jest loteria czy trafimy trefny model czy nie. Sharpa mam i znam jego wady i zalety, i moim zdaniem jest to bardzo dobry TV - zreszta jak i pozostale tutaj wymienione.
Gilek a jak skonczyla sie Twoja reklamacja Toski?
 

gilek1975

New member
Bez reklam
W piątek, czyli na 8-y dzień pom oddaniu do serwisu dostałem informację, że będzie wymiana na nowy TV drogą handlową. Dzisiaj dzwonię do dyr. TTCE o informację kiedy (który dzień) dostanę nowy TV. Jak będe po wszystkim to będę pisał.
 
Do góry