Sony 40W4000 - odbiór cyfrowej telewizji naziemnej

babaluk

New member
Czy ten telewizor będzie odbierał sygnał cyfrowej telewizji naziemnej w standardzie MPEG-4 jaki przyjęto w Polsce?
 

ravaillez

New member
Jak najbardziej będzie odbierał, nawet teraz jeśli jesteś w zasięgu transmisji testowych to możesz korzystać z tej możliwości. Czyli antena siatkowa lub kierunkowa w ruch i do przodu (na większości Mazowsza już można odbierać, nie wiem jak u Ciebie sprawa wygląda(
 

babaluk

New member
Dzwoniłem na infolinię Sony i pani powiedziała mi że niestety, ale tylko MPEG-4 a ten model ma MPEG-2.
 

merks

New member
Witam!
Ja posiadam bliźniaczy model 40W4500 i używam tunera cyfrowego w woj.lubuskim. Obraz bardzo dobry, a oglądając TVP HD to już rewelacja jest.
Od 30 września województwo lubuskie startuje z TV cyfrową oficjalnie, w chwili obecnej testy.
Pozdrawiam
 

mr.magoo

New member
jak piszą na stronie sony to W4000 posiada MPEG-4 tu cytuje ;)

"Zintegrowany tuner MPEG-4 AVC – odbiór darmowych audycji naziemnych i kablowych HD i SD'

kiki chyba źle podałeś linka dwa adresy Ci się chyba tam wkleiły
 

Sych

New member
babaluk napisał:
Dzwoniłem na infolinię Sony i pani powiedziała mi że niestety, ale tylko MPEG-4 a ten model ma MPEG-2.

No to ładnie mają na tej infolinii. Na 100% ma mpeg4.

@KIKI
Wiesz jak sprawdzić poziom bitrate na cyfrowej naziemnej, powiedzmy na TVP-HD w W4500? Jest wogóle taka możliwość?
 

Ares78

New member
Nie czytaj wybiórczo bo można dojść do błędnych wniosków
Tuner cyfrowej telewizji naziemnej (MPEG-2)
TAK
Tuner cyfrowej telewizji kablowej (dla obsługiwanych operatorów)
TAK
Tuner telewizji HD H.264 (MPEG-4) (dla obsługiwanych operatorów)
TAK

Chodzi o to że posiadasz obsługę zarówno mpeg-2 kiedyś miał być taki standard dla cyfrowej telewizji naziemnej jak i mpeg-4 :)
 

Ares78

New member
babaluk napisał:
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie :grin:

Nie ma za co, na stronie producenta podają dość dużo informacji i stosunkowo łatwo się pogubić albo czegoś nie zauważyć. Zdziwiony jestem jedynie informacją udzieloną na infolinii :eek:, ale cóż każdy ma prawo się pomylić...
 
Do góry