Sony 40v4000 Pomocy!!!!!

mateuszd22

New member
Podłączyłem dzisiaj mojego LCD do Cyfry+ z dekoderem Stong SD i obraz jest bardzo słaby. Dwa paski wskazujące połączenie świecą się na zielono a jakość jest na max. Antena jest na pewno dobrze ustawiona Trochę się zdziwiłem, bo wszyscy opisują, że obraz z cyfy na tym telewizorze jest bardzo doby a tu ....... ;/. Jeszcze jedno dekoder mam podłączony z telewizorem gniazdem scart. Może ma to jakies znaczenie. Dekoder połączony jest z gniazdem sat przewodem o mniejszym przekroju niż zwykle. Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.
 
J

Judash

Guest
Wychodzi ten cudny obraz LCD.Jak widac co dla jednego jest super, to dla drugiego koszmar ;).A tyle sie tu pisze, ze plazma najlepsza pod SD.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
niestety ale scart to już historia , telewizory cyfrowe wymagają co najmniej sygnałów podawanych po compo lub hdmi nie wspominając już o jakości samego sygnału.ja mam połączony z tunerem sat po hdmi i jakość dobrych stacji typu ZDF czy Polsat jest więcej niż dobra.
 

p.stasiak

New member
Strong SD to niestety jedna wielka porażka C+. W dobie HD sprzedawać coś takiego... Niestety przez Scart nie uzyskasz dobrej jakości na żadnym LCD i tyle. Ps ja miałem plazmę pod SD i wcale nie było super. Jedynie rozwiązanie wymiana dekodera, no chyba, ze ktoś ma inny pomysł.
 
Do góry