sony 40 w4000 czy samsung 40" 656

s__kubi

New member
Witam wszystkich ,mam problem czytam to forum i czytam i mam coraz wiekszy metlik w glowie , a mianowicie chce kupic lcd 40 " bede ogladal z 2,5 - 3 metra , moje faworyty to samsung 656 i sony w4000 a moze doradzicie cos innego w tej klasie cenowej a jezeli nie to ktory wybrac sony czy samsung . Prosze pomozcie
 

Nienormalny

New member
Ograniczenie forum nie pozwala mi wkleić linku (!), ale jak sobie skleisz to zadziała:

PHP:
w w w.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27691
temat podobny - co prawda dotyczy TV 32-calowych, ale również W4000 vs A656. Na pewno warto okiem rzucić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
za mało danych:

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
 

hazard

New member
Ja jestem w tej samej sytuacji co autor tematu i wierzcie mi, że przeczytałem połowe tematów na tym forum i wciąż nie wiem co robić. Nikt nigdzie nie napisał konretnie, że ten telewizor jest taki, a tamten owaki. Pewnie z racji tego, że jak już ktoś ma dany model TV, to nie będzie źle o nim pisał :)

Tak się składa, że w necie samsung e656 stoi 3150zł, a sony w4000 3450, więc różnica nie jest duża, bo tylko 300 zł.

Czytałem wypowiedz w której ktoś pisał, że sony w4000 ma problemy z PC, że nie działą na fullhd, czy to prawda ? :/

Nikt nigdzie nie napisał jak pracuje sony w4000 z komputerem, a w moim przypadku, to mnie najbardziej interesuje. Jeśli chodzi o samsunga, to jest o nim pełno informacji. Ponad 100 opinii na ceneo. Odwrotnie jest z sony, bo tylko 20 opinii.

Prosimy o pomoc osoby, które mają sony w4000.
 

s__kubi

New member
Dziekuje Kiki

Witam po rozmowie telefonicznej z Kiki postanowilem zamowic Tv Sony w 4000 mam nadzieje ze to dobry wybor, okaze sie za jakies 4 dni juz nie moge sie doczekac. Dziekuje Kiki i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry