Sony 32W655A czy Samsung 32F6400

tdx

New member
Bez reklam
Podstawowa różnica to w tych modelach co Cię interesują Sony 50Hz Samsung 100Hz >> czyli bardziej płynny obraz będzie na samsungu (jest to element składający się na finalną jakość obrazu)...

Natomiast oczywiście płynność to nie wszystko. Zobacz czy będziesz w stanie wyłapać różnicę

W655 to też bardzo dobry model i spokojnie mogę Ci go polecić. :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Sony lepiej skaluje, ma także lepszą kolorystykę i czerń.
Samsung lepiej poradzi sobie z płynnością obrazu, zwłaszcza przy sporcie. Do gier lepszy Sony.
 

Kamas_91

New member
Widziałem je już i wydaje mi się że Sony lepszą ma jakość obrazu, ale nadal mam dylemat co wybrać.
Czy Sony będzie obraz tak samo płynnie chodzić jak w samsungu ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Skoro wydawał CI się lepszy to spokojnie bierz SONY, płynność lepsza w samsungu ale skoro tego nie dostrzegłeś znaczy że spokojnie możesz zostać przy W655 :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja sam nie kupił bym Tv bez 100Hz (ale ja mam inne wymagania konsola PC filmy prawie 0 zwykłaej TV) ale skoro pisałeś że widziałeś oba TV i lepiej grał Sony to został bym przy nim
 

Kamas_91

New member
Niby Sony ma X-Reality PRO i to mnie do tego bardziej przekonuje.
Czy tak naprawdę nie ma różnicy w obrazie między sony i samsungiem ?
 

Kamas_91

New member
Może ktoś doradzić który lepszy do oglądania tv i oglądania filmów z laptopa ?
Czy ten sony naprawdę dzięki funkcji X-Reality PRO skaluje na taką dobrą jakość obraz ? Czy samsung jest lepszy ?
 

tysma

New member
Puszczałem różne materiały na Sony w655 i samsungu f6320 (to samo co f6400 tylko bez pilota z touchpadem). Materiały video dla mnie lepiej wyglądały na sonym. Szczególnie ciemne sceny wypadały lepiej na sonym znacznie więcej szczegółów było widać.
A jak uruchamiałem zdjęcia na obu tych modelach to sony miażdżył samsunga. Owszem samsung miał wyraźnie ciemniejszą czerń, ale przez to nie było widać szczegółow w zaciemnionych częściach zdjęć. Na żadnym trybie obrazu nie mogłem uzyskać takiego dobrego efektu jak na sonym.
 
Do góry