Sony 32V5500 - czy pracuje cicho ?

Robertus64

New member
Bez reklam
Mam pytanko do posiadaczy tego modelu Sony czy wieczorem kiedy jest cicho w domu i słucha sie ciszej nie słychac buczenia z przetwornicy - mam bardzo wrażliwy słuch i to jest jeden z podstawowych warunków przy zakupie.
 

Spioch1

New member
tylko jeśli będziesz leżeć za telewizorem ;)
a na poważnie, jak się podejdzie do niego i wyciszy dźwięk, lekko słychać, lecz nie jest to dźwięk denerwujący, nie piszczy, tylko takie dosć przyjemne skwierczenie..
z odległości 2m nic nie slyszę, a mieszkam w domu jednorodzinnym w cichej dzielnicy gdzie tylko wiatr slychac :p
bierz w ciemno

generalnie, jak teraz sprawdziłem...
slychac dzwięk z góry/tylu TV, jak się głowę ma na wysokości matrycy to nic, jak się człowiek oddali to tym bardziej nic (przy tv wyciszonym)
jak jest dźwięk to nie ma szans)
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Buczenia nie uświadczysz czy to w v5500 czy w5500 są to ciche modele, przy oglądaniu nawet z minimalnym dźwiękiem nie ma opcji, żebyś słyszał jakieś niepojące odgłosy. Także o to akurat byłbym spokojny.
 

Ares78

New member
Przy większych przekątnych rzędy 46 cali i więcej rogi mogą być delikatnie jaśniejsze i to dotyczy praktycznie każdego modelu LCD niezależnie od producenta. W przypadku 32 cali nie powinno być tego problemu, ewentualnie w bardzo niewielki stopniu, jeśli kupujesz w stacjonarnym sprawdź przed odebraniem telewizora będzie najprościej.
 

pusz73

New member
Mam 32W5500 i powiem ci że gdybym wcześniej nie naczytał się na tym forum o jaśniejszych rogach to nigdy bym nie zwrócił na to uwagi. Przy zgaszonym świetle rzeczywiście widać jakby jaśniejszy odcień w rogach telewizora. Ale absolutnie nie przeszkadza to mi w odbiorze obrazu. Trzeba bardzo chcieć zobaczyć te jaśniejsze rogi żeby się rzuciły w oczy ;)
 

Spioch1

New member
mam 32V5500
podświetlenie wg. mnie niemal idealne
nie ma efektu jak na moim monitorze, że z każdej strony widać jaśniejsze miejsca :p
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Chciałbym podziękować wszystkim za info o V5500 - kupiłem i jestem więcej niż zadowolony.Nareszcie wieczorem nic nie brzęczy , obraz super:)
 
Do góry