sony 32v4000

meduza88

Banned
taaaa to pusc sobie w smatr program 4:3 z letterbox czyli pasami na dole i gorze zobaczymy jak ci sie wypelni caly ekran.Gdyby to dzialalo to bym go nie wymienial.Zreszta poczytaj sobie jak fatalnie Sony dobiera formaty.Dekoder jest bardzo dobry i na Panasie ze 100Hz nie robia sie zadne artefakty.Panasonic jesli widzi obraz 4:3 nadawany z pasami otwiera go.W Sony zeby otworzyc trzeba robic zoom i to zakazdym razem od reki.
 
Ostatnia edycja:

skylla1

Member
Bez reklam
meduza88 napisał:
na Panasie ze 100Hz nie robia sie zadne artefakty.Panasonic jesli widzi obraz 4:3 nadawany z pasami otwiera go.W Sony zeby otworzyc trzeba robic zoom i to zakazdym razem od reki.
Jakiego masz Panasonica?
 

meduza88

Banned
czern jest dobra choc nie taka jak w sony ale przynajmniej z kazdego kata obraz jest taki sam a nie jak w Sony lekko z boku i czern jest mitem
 

vesoow

New member
dzis wlasnie przyslali mi Sonego 40V4000 (2999zl)
pierwsze spostrzezenie to wlasnie jakosc syglu z kablowki - jest rewelecyjna, nie ten koszmar jaki widzialem Media Markt gdy laskawy sprzedawca pokazywal jak odbiera SD, na innych telewizorach (niestety nie widzialem mojego Sonego na tle innych przy tym sygnale ;/ ) u mnie zwykly analog i jestem pod wrazeniem (bardzo mozliwe ze jakims dziwnym trafem mam super sygnal:roll:

co do formatowania to niestety jest minus, smart ok ale gdy jest np. film z pasami to juz troche klopot (SD)

narazie nie mam telewizji cyfrowej ale nie sadze zeby wygladala grzej wiec jestem w pelni zadowolony jak na te cene

katy widzenia sa jakie sa ale mi to nie przeszkadza bo nie ogladam tv pod duzym katem
czern to jesnak plus tego TV :krol:
 

skylla1

Member
Bez reklam
meduza88 napisał:
mialem Sony 32W4000 i zamienilem na Panasonic TX-37LX85F
A czy autoformat w tym panasie działa poprawnie także dla sygnału podawanego przez SCART, np z tunera cyfrowej kablówki czy innej platformy?
 

meduza88

Banned
format dziala poprawnie z kazdego zrodla.Jedyne czego nie da sie formatowac automatycznie to TVN HD nadawane 4:3 z pasami.Nie wiem dlaczego te buraki czasami tak nadaja.No ale to juz zauwazylem na kazdym telewizorze.
 

pesymik

New member
Nie dajmy się zwariować przecież jak jest obraz nadawany 4:3 to nie będzie idealny w 16:9. zawsze się trochę zdeformuje przy zmianie proporcji. dla mnie smart jest ok.
A jakość obrazu niestety wszystko zależy który to program i co akurat nadaje.
Ale jak dla mnie np. Discovery, polsat, TV4 na CP mają bardzo dobrą jakość ale nie mogę się doczekać jak zmienię SCART na HDMI ;) czyli za 10 miesięcy :(
 

meduza88

Banned
no to ty sie nie daj i uzywaj dalej smart.Mi ciagle przelaczanie formatow od reki nie odpowiadalo a juz calkiem w tej klasie cenowej.Moze Sony mysli ze kady ma juz HD w domu:p.Zreszta to nie tylko z tego powodu zmienilem na Panasonic.
 

Henryk55

New member
Mam 32v4000 od prawie 2 mies. i twierdzę że to świetny telewizorek. Przed zakupem przetestowałem 8 modeli z oferty LG, samsunga, sharpa, jvc i philipsa w cenie ok.2000 i ten sony wypadł zdecydowanie najlepiej. Polecam przed zakupami wybrać się do sklepu z płytą testową i sprawdzac samemu, w końcu gusta są różne. No i po zakupie z takową płytką TV sobie na spokojnie wyregulować w domu. Moje jedyne zastrzeżenie do jakości obrazu to "za mało czerni w czerni" ale konkurencja i tak była tu gorsza.
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Drogi Henryku , na tym Forum są nicki które będą polecały wyłącznie Sharpa i Panasonica twierdząc że to najlepsze telewizory na Świecie.
 

Robert1503

New member
Witam czy ktoś móglby mi podać optymalne ustawienia obrazu 32v4000 pod kątem gier na playstation 3?Ponieważ grająć zauważyłem,że jakość obrazu nie jest za ciekawa;/.Wystarczyłby link z ustawieniami,może być po angielsku.
Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry