Sony 32ex402 a gry

MikeX69

New member
Mam zamiar kupić TV, który jest w temacie, jednak nie wiem, czy będzie on odpowiedni do grania na PS3 i Xboxie 360. Nie interesują mnie żadne zbędne bajery - TV będzie mi służył tylko do grania. Jak więc sądzicie - czy Sony 32EX402 będzie dobry? Najbardziej interesuje mnie input lag tego TV, ale nigdzie nie znalazłem żadnej informacji na ten temat. Bardzo proszę o pomoc ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
trochę Ci się modele poprzestawiały .
Model 32 ma trochę duży input lag i wynosi on 40 ms.
W PS 3 jeśli będziesz grał w sieci to będziesz miał dłuższy czas reakcji niż ktoś przy np analogowym monitorze. Dla zawodowego gracza to ogromna różnica.

Sony Bravia KDL-32EX402
I wczytaj się w ocenę końcową .
 

Kijek1

Member
Kiki podajesz linka, w którym piszą że input lag wynosi 23ms. A ty napisałeś że ma 40ms??? Problemy z czytaniem?
"Finally the EX402 can be easily connected to a PC. Input lag is 23 ms, which gives an average delay of under two frames. Gamers will find that particularly useful in network games but it's of no real importance for anyone else."

Druga sprawa, dziwna ta strona. Podają że 40ex723 ma 66ms. Ja mierzyłem w moim ex720 i wyszło w TRYBIE GRA 30ms. EX720 i EX723 to chyba te same modele (723 ma chyba wi-fi?)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czytaj uważnie dałem Ci tylko info . Górna granica jest 33 ms. U nas wychodzi 40 ms i taką wartość masz podaną. A jak robisz pomiar u siebie ?
 

Kijek1

Member
Znajomy przyniósł stary monitor crt. Kompa podłączyłem do EX720 i równocześnie do monitora crt (klonowanie ekranów). Odpaliłem programik odliczający czas (ściągnięty z FLATPANELS) i robiłem foki lustrzanką. Najmniejszy input lag był w trybie GRA wynosił 30ms, największy w trybie kinowym 110ms.

Dalej nie rozumiem tej twojej górnej granicy. Jest w tym teście napisane że ma 23ms: Input lag compared to a CRT TV: 23 ms on average, or around 1.4 frames
Finally the EX402 can be easily connected to a PC. Input lag is 23 ms, which gives an average delay of under two frames. Gamers will find that particularly useful in network games but it's of no real importance for anyone else.
 
Do góry