SONDA:Jak kupiliście ? Przelew czy za zaliczeniem pocztowym, czy.....

ernet

Active member
Bez reklam
Jak kupiliście swoje RTV:

1) Przelew na konto sklepu i dostawa ( moim zdaniem ryzykowne,bo sprzęt może przyjechać uszkodzony + związane z tym perturbacje albo nie przyjechać w terminie, albo... :( )

2) Za pobraniem przy dostawie ( chyba najlepsza opcja, bo przed podpisaniem odbioru mozna sprzęt sprawdzić )

3) W sklepie internetowym, ale odbiór osobisty

3) W slepie "stacjonarnym "

-----------------------------------------------------

Odp. 2
 

Acker

New member
Ja wszysto kupuje za pobraniem przy dostawie, czy to było MP3, DVD czy jakieś części do kompa. Nową plazme też mam zamiar kupić w ten sposób, ponieważ ceny w sklepach internetowych są nieporównywalnie niższe niż w tych jak to nazwałeś stacjonarnych.
 

aldur

New member
Kupiłem w Neo24 Tv. Dobra cena i ma w kilku miastach punkty odbioru osobistego . To przeważyło odebrałem po dokładnym sprawdzeniu sprzęt w szczecinie. Wszystko było OK. od zamówienia do odbioru 6 dni z niedzielą w środku.
 

klolik

New member
Tylko i wyłącznie pobranie/odbiór osobisty - zależnie od odległości do sklepu.
Plus dokładne przeczytanie regulaminu sklepu PRZED zakupem. Inaczej zamówienie nie wchodzi w grę.

Chyba, że chcesz zaryzykować i potem będziemy gdzieś czytać taką na przykład opinię.

Ja dopiero po kilku zamówieniach nabrałem zaufania do paru sklepów - ale branża nie związana z HDTV.
 

Savatage

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od długiego już czasu opcja nr1. Ale nie zmieniam dostawcy nawet jakbym miał zaoszczędzić w niektórych przypadkach 100-200 zł. To niska cena za pewność transakcji i bezproblemowość przy ewentualnych reklamacjach.
 
Do góry