smugi w sony bravia KDL40W4500

hmmwv

New member
Witam , nie całe dwa lata temu zakupiłem telewizor LCD Sony Bravia KDL40W4500 za prawie 6.000zł ( z myślą że będzien on mi służył naprawde długie lata ) , ale jednak się myliłem . Od jakiegoś miesiąca co jakiś czas po włączeniu telewizora pojawiają sie dwie poziome smugi na calą długość ekranu , gdzie po prawej stronie obraz jest naprawde mocno zniekształcony a po lewej stronie jest idealny . Smugi raz się pojawiają a raz nie , głównie wtedy kiedy tv jest zimny gdy już się do porządku zagrzeje to smugi nie pokazują się . Telewizor był sprawdzany na różnych kablach antenowych oraz przez kabel vga ( podłączony do komputera ) i smugi również dawały o sobie znać . Poniżej daje dwie fotki jak to wygląda . Na smugach obraz jest znikształcony i podwaja się tylko z prawej strony z lewej jest ok . Co o tym sądzicie ? Dziękuję i Pozdrawiam

Tutaj fotki ( zamieńcie przecinki na kropki )

www,hmmwv,republika,pl/lol2,jpg
www,hmmwv,republika,pl/lol3,jpg
 

WojtR

Member
Bez reklam
miałem dokładnie to samo , wymiana matrycy na niebieskim forum to samo u paru innych osób ( co niektórym sięgła się wymiana na jakiś nowszy model ... może akurat matryc zabrakło ) .. jak dla mnie generalnie padaka , u mnie po 1,5 roku
 
Do góry