smartTV w Philips 5007

grafmarr

New member
Sprawdziłem wczoraj w moim 5507 i otwieranie aplikacji internetowych trwa poniżej pół minuty, to samo dotyczy stron internetowych. Vimeo nie mruga, YouTube też. TV podłączony do netu przez WiFi i to tylko 54G (firmware aktualne na dzisiaj).
 

kogutko21

New member
aplikacje

hej,
zgłaszam się z prośbą: czy może mi ktoś napisać jakie aplikacje są dostępne w Smart TV i dodatkowo w App Gallery?

dzięki wielkie
 

kacper___

New member
Witam, posiadam model 6007 i mam ten sam problem co tutaj byl przerabiany, łączy mi sie z routerem normalnie, ale jak wchodze na smart tv wyskakuje od 2 tygodni "żądana strona jest aktualnie niedostępna", próbowałem z dynamicznym ip i statycznym tak jak opisywaliście, za każdym razem to samo, zmieniłem kanał na pierwszy, nic nie pomaga. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł??
 

zaki79

New member
Witam, posiadam model 6007 i mam ten sam problem co tutaj byl przerabiany, łączy mi sie z routerem normalnie, ale jak wchodze na smart tv wyskakuje od 2 tygodni "żądana strona jest aktualnie niedostępna", próbowałem z dynamicznym ip i statycznym tak jak opisywaliście, za każdym razem to samo, zmieniłem kanał na pierwszy, nic nie pomaga. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł??

Ja dzisiaj kupiłem 6067K i też mam problem ze SmartTV. Wyskakuje informacja, że "nie znaleziono serwera Philipsa. Spróbuj później"

WiFi dziala dobrze, filmy z komputera tez. Soft został zaktualizowany dzisiaj- bez zmian. W instrukcji piszą o jakiejś rejestracji, ale chyba raz ominąłem ten krok i nie mogę do niego wrócić. Kasowanie pamięci internetowej nic nie daje.

Ps. Czy może do funkcji SmartTv trzeba mieć podpięty dysk zewnętrzny albo pamięć USB... już sam nie wiem :).
 

air40

Member
Podepnę się pod temat.Planuję zakup Philips 32PFL5007K gadałem z facetem w euro powiedział mi że przy zakupie tv warto doinwestować w antyprzepięciowa bo podobno zwiększa żywotność telewizora? To prawda czy tylko wciskał mi kit żeby naciągnąć? Używanie czegoś takiego?
 

air40

Member
Listwa antyprzepięciowa. Rozmawiałem z kolegą i powiedział mi że nie ma jakiś konkretnych marek wystarczy najtańsza?
 
Do góry