Słuchawki zamknięte czy półotwarte ?

fr1man

New member
Witajcie!!

Potrzebuję słuchawki do posłuchania w domu, ale i takie w których mógłbym wyjść na miasto (droga do pracy). Głównie do metalu/rocka. Czytałem gdzieś że do takiej muzy, najlepsze by były konstrukcje zamknięte. Zwróciłem uwagę na AKG K518. Ale się zniechęciłem przez ten bass.

Zainteresowałem się jeszcze AKG K520 ale one są półotwarte. Oglądałem jeszcze też KOSS Prodj100. To również konstrukcja zamknięta. Proszę o jakąś poradę.
 

zibciu

Member
Oj tam. Musiałby chodzić albo po jezdni albo na Steve Wondera... ;-)
Ja dla przykładu w autobusie dzięki zamkniętych mam szanse odciąć się od szarej smutnej rzeczywistości.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

bartek12

New member
Witam, polecam superlux hd661 z czystym sumieniem. Testuje od tygodnia , sprawdzaja sie w 100% w komunikacji miejskiej (wawa). wedlug mnie the best buy w tej klasie.
 

fr1man

New member
Zakupione Superlux HD661. Przez weekend potestowane wstępnie. Jak za tą kasę to dźwięk w połączeniu z Pentagram Eon Cineo + FLAC jest genialny! Szczerze to aż byłem zaskoczony! Super się sprawdzają w metalu/death-metalu.

Trochę są przyduże. Delikatnie mi "wiszą" na uszach, ale już się przyzwyczaiłem. Dzięki wielkie wszystkim za poradę!! Również z czystym sumieniem polecam te słuchawki.
 

bartek12

New member
Co możesz powiedzieć o odtwarzaczu pentagrama, mam zamiar kupic model vector. Zależy mi głównie na jakości odsłuchu i slocie na karty mini sd
 
Do góry