Słuchawki SHARKOON X-TATIC 5.1 DIGITAl

Pikmin

New member
Witam wszystkich.
Mam zamiar kupić słuchawki 5.1 do 550zł. Moim faworytem są słuchawki jak w tytule (posiadają dekoder dolby digital i mnóstwo innych wejść). Czy ktoś może coś powiedzieć o tych słuchawkach ,może je ktoś posiada i podzieli się zemną uwagą na ich temat. Chyba że macie jakieś inne propozycje. Dodam tylko że nie jestem audiofilem . Słuchawki będą używane zarówno do filmów ,gier jak i po części do muzyki.
Pozdrawiam.:popcorn:
Panasonic py85
x360
http://www.sharkoon.com/html/produkte/headsets/x-tatic_digital/index_en.html
 

darkmajin

Member
Bez reklam
myslisz ze bedziesz miał surround :rolleyes:


ciekawe ze nigdzie niemoge znalesc pasma przenoszenia ale skoro nie masz wymagan co do dzwieku to kup :)
 

Pikmin

New member
Czy będzie surround to niwiem , bo nigdy niemiałem doczynienia z takimi słuchawkami , dlatego chce zasięgnąć rady tych co taki sprzęt posiadają.
A czytając artykuły to wydaje mi się że te słuchawki są ok.
A co do specyfikacji to masz racje niema o tym słowa :cool: .
 

darkmajin

Member
Bez reklam
na twoim miejscu posluchal bym najpierw przed zakupem w tej cenie mozna dostac całkiem dobre słuchawki stereo , ale fakt jezeli do xklocka to ciezko bedzie podlaczyc a te 5.1 jak znalazl.. hmm
 

Pikmin

New member
Powiem tak słuchawki stereo posiadam może nie są to demony akustyki ale są Sennheiser HD 515(mi to w zupełności wystarczy jeżeli chodzi o stereo). A że mam w domu małą księżniczke i dużą haus gestapo:D (seanse nocne) więc silą rzeczy musze słuchać na słuchawkach. Dlatego moje pytanie odnośnie tych 5.1 .
 

Pikmin

New member
Witam
Ja zamówiłem sharkoony, więc lada moment powinny być na miejscu.
Więc jak już je przesłucham to zdam relacje. A co do philipsów to już na starcie odpadły bo są bezprzewodowe.:cool:
 

Pikmin

New member
No cóż powiem tak ,posiadam słuchawki bezprzwodowe, wątpliwej firmy wiwanco czy jakoś tak, ale generalnie jakość jest słaba i niemówie o dzwięku tylko o przesyle , słychać dziwne dzwięki jakbyś radio stroił. No ale to są Philipsy, więc tego problemu może niebędzie. Ja podiołem ryzyko i zamówiłem już te sharkony więc jedynie co moge zrobić to zdać relacje jak już będą umnie.:cool:
 

Pikmin

New member
Witka.
Słuchawki doszły. Pierwsze wrażenie zrobiły namnie pozytywne , duże zasłaniając całe uszy i wygodne. Co do odsłuchu, to powiem tak do muzyki to trzeba się troche nagimnastykować żeby można było słuchać(chodzi o ustawienie), natomiast jak podłączyłem do xboxa no to już inna bajka, można powiedzieć małe kino domowe :wink: , filmów jeszcze nie sprawdzałem bo dopiero wczoraj wieczorem miałem chwilke żeby to wszystko podłączyć (ale dopisze o wrażeniach z filmów). Ogólnie jestem zadowolony, mnóstwo kabli w dodatku , no i dekoder dolby. Wrazie pytań służę swoją wiedzą na ich temat.8)
 
Do góry