Słuchawki do PS3

DOMEL9

New member
Bez reklam
tzn ? no słychać normalnie granaty i krowy z obory i kolegów z drużyny w której grasz - chyba nei zrozumiałem pytania - szarkuny to super sprawa do konsoli i nie tylko bardzo udane słuchawki - teraz amazon sprzedaje wersje usprawniona zasilana z usb ale do nas chyba nie dojdzie :hmm:
 

Frog_PL

New member
Domel chodzilo mi oto ze jak np. mam zwyklego headseta to w nim slysze glosy osob jak gram w multi a dzwieki z gry w glosnikach. Ale ze wieczorem nie specjalnie moge miec wlaczone cale kino to szukam sluchawek w ktorych slyszalbym wlasnie zarowno czat z osobami z multi jak i dzwieki z gry... Czyli te sharkony tak potrafia ?
 

pro_fill

New member
Bez reklam
również wieczorami mam ten sam problem i nie udało mi się go rozwiązać.

ja jeszcze z nikim nie grałem na słuchawkach na multiplayer'ze i stąd moje pytanie.
czy wystarczy podłączyć słuchawkę BT do PS3 [sparować], aby rozmawiać z innymi graczami, czy też muszę mieć gracza na liście znajomych i grać z nim, abyśmy rozmawiali?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Tak szarkuny to słuchawki z czatem z ps3 - czyli słyszysz w nich wszystko; dzwiek z gier ,filmów i czat z kolegami maja mikrofon i wszystko lata jak ta lala - i kanały są dobrze separowane tzn nic nie zlewa się i jest komfortowo - polecam bardzo bo nawet stereo swietnie gra i podłączysz je do wszystkiego prawie. Ja gram a żonka ogląda swoje filmy np tylko
Profil nie musisz mieć na liście friendów, czat jest z tymi z którymi grasz w drużynie itp zwyklego czatu głosowego poza grą jeszcze sony nie wprowadziło a szkoda. :krol:
 

pro_fill

New member
Bez reklam
DOMEL9, to proszę wytłumacz mi jak mam to zrobić w grze Medal of Honor?
włączam słuchawkę BT, wchodzę w ustawienia w konsoli, łączę się ze słuchawką. uruchamiam grę, dźwięki gry i rozmowy innych idą przez kino [podłączona jest kamerka z mikrofonem], a w słuchawce cisza.

czy gdzieś w grze muszę wskazać co słuchawkę BT?
 

Frog_PL

New member
THX Domel za info. To juz wiem co sobie bede zyczyl pod choinke ;)

@pro_fill jak wlaczysz headseta i sparujesz z konsola to wejdz w :

Ustawienia > Ustawienia akcesoriów > Ustawienia urządzenia audio
tam powinienes to poustawiac jak dobrze pamietam...
 

pro_fill

New member
Bez reklam
wracam do problemu.
po wybraniu słuchawki BT [konkretnie Motorola H500], wybraniu wejścia i wyjścia właśnie słuchawki BT, na górnym pasku "świecą" kreski gdy mówię do mikrofonu. dźwięk słyszę w słuchawce BT.
po zaakceptowaniu wszystkich ustawień, wychodzę poziom wyżej i następuje głucha cisza.

odpalam Medal of Honor, w ustawieniach dźwięku wskazuję urządzenie audio słuchawki.
w słuchawkach w trakcie gry [multiplayer] jest cisza - wszystkie dźwięki idą z dużych głośników.

No raczej głosu tym nie puscisz na konsole bo Voice czat idzie po blutucie albo usb[...]
mam słuchawki Creative HS 1000, które posiadają [tylko] wtyczkę USB - po podłączeniu do PS3 jest identyczna sytuacja opisywana wyżej.

macie jeszcze jakieś pomysły?
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
kurcze Profil nie wiem co mam Ci powiedzieć - te Creativy to się chyba do PS3 nie nadają - nie znam szczegółów jak działa czat na usb ale to tylko mikrofon współpracuje z usb w czacie, muzyka po usb nie idzie - co do słuchawki BT to ja tylko miałem orginała SONY więc nie wiem jak działają inne BT. Ustawienia tak jak podał FROG po sparowaniu słuchawki powinny działać i powinieneś ustawić wszystko ale dopiero po sparowaniu z ps3 czyli opcja zarządzaj urządzeniami BT w tem samej zakładce co ustawienia akcesoriów - a co do włączania voice czatu w grach to bywają takie tytuły co trzeba właczyc, to fakt :krol: pozdrawiam
 

houdini2008

New member
słuchawki

Panowie mam pytanie, czy ktoś miał przyjemność obcowania z tymi słuchawkami:

Tritton AX Pro 5.1 Gaming Headset Review - Headsets - CNET Reviews

Zastanawiam się nad kupnem, ale nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie u mnie na wzmacniaczu przeważnie pojawia się ikonka DTS, na większości pudełek z grami widnieje napis Dolby Digital.
Zastanawiam się jak będą współpracowały z "chlebaczkiem", zewnętrzny dekoder tych słuchawek ma tylko Dolby Digital, i dlatego proszę o jakieś opinie ludzi, którzy używali tych słuchawek, lub mają doświadczenia z podobnym sprzętem.
Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie mam pytanie, czy ktoś miał przyjemność obcowania z tymi słuchawkami:

Tritton AX Pro 5.1 Gaming Headset Review - Headsets - CNET Reviews

Zastanawiam się nad kupnem, ale nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie u mnie na wzmacniaczu przeważnie pojawia się ikonka DTS, na większości pudełek z grami widnieje napis Dolby Digital.
Zastanawiam się jak będą współpracowały z "chlebaczkiem", zewnętrzny dekoder tych słuchawek ma tylko Dolby Digital, i dlatego proszę o jakieś opinie ludzi, którzy używali tych słuchawek, lub mają doświadczenia z podobnym sprzętem.
Pozdrawiam
I don't have audio with some PS3 game titles. How can I fix this? - Powered By Kayako SupportSuite

Pozdrawiam,
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
kup sharkoony xtatic digital ten sam dekoder, tańsze i są w kraju a granie na nich to sama przyjemność - co do DD to tak jak w linku wystarczy odznaczyć w opcjach DTS i wszystko będzie smigać :krol:
 

houdini2008

New member
A może coś takiego:
Przyjrzyj się z bliska nowemu headsetowi Sony - PS3 Site Polska
cena nie dużo wyższa , a jest 7.1

Witam, sceptycznie jestem nastawiony do tego :???:, 7.1 to jest tylko na pudełku, te słuchawki są stereo, do tego bezprzewodowe, a większość ludzi takie odradza, już widziałem pierwsze sygnały na youtube, że ruter zakłuca sygnał, więc ja podziękuje.

Masta dzieki za informację, miałem w sumie to na myśli, ale potwierdziłeś moje przypuszczenia.

Domel dzięki za poradę, właśnie je wybrałem, praktycznie to samo co Trittony a kolorystycznie bardziej mi pasują do konsoli. Nabyłem w dobrej cenie, i teraz z niecierpliwością czekam na przesyłkę. Mam straszną ochotę przetestować je nocą przy Dead Space, będę musiał zaopatrzyć się w pampersy dla dorosłych hehehe.

Pozdrawiam ekipę.
 

Bloodyspawn

New member
Mam pytanie co do tych słuchawek Sharkoon x-tatic digital. Mianowicie jak wygląda sprawa z podłączeniem ich do PC - do karty dzwiękowej xonar d1. Czy jest możliwe uzyskanie w ten sposób 5.1?

@houdini2008 - gdzie kupiłeś swoje sharkoony?
 

maxu123

New member
Wtam,
Otóż przeczytałem cały temat, ale ogółem nie wiem nic na temat sprzętu audio, więc nie bardzo mi to pomogło. Miło by było gdyby ktoś właściwie poprowadził mnie za rękę i na dobra sprawę powiedział mi co kupić.
Chciałbym znaleźć słuchawki, bez żadnych audiofilskich aspiracji, które nadałyby się do jak najbardziej komfortowej gry, czyli dźwięk był jak najprzyjemniejszy dla niedzielnego gracza, działały wraz z czatem, sporadycznie były bezpośrednio podłączane do komputera.Co byście polecili?
Jedyne słuchawki o jakich w ogóle wiem i mogły by się nadać to Siberia V2 for Ps3.Moglibyście się się do nich odnieść?
O co, chodzi z tym wzmacniaczem? Ogółem z czym to się je? Na ile jest on potrzebny? Jeżeli zaś gwarantuje przyjemną grę, to ile to kosztuje. Jak ma się wzmacniacz do Syberii?
Cały kosz zestawu najlepiej by się mieścił w granicy 500zł, ale też chciałbym wiedzieć ile mógłbym jeszcze dołożyć i jakie byłyby z tego korzyści. Zaznaczam jednak, że cena sprzętu ma dla mnie znaczenie, choć nie jest decydująca.
Za wszelkie porady z góry dziękuję.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
z tym xonarem to może się udać w zestawie jest przejsciówka na 4 małe jacki do kabla słuchawkowego i wtedy omijasz zdekoder tylko prosto z pcta idzie sygnał ale nie wiem czy nie muszą byc podpiete mimo wszystko do prądu bo zasilane są tez nauszniki - sprawdzić by trzeba ja czasem tak podłączałem do wieży - jutro posprawdzam
maxu poczytaj o tych właśnie szarkunach - bardzo dobry sprzęt i u nas w kraju w przystępnej cenie - nie spotkałem się ze złą opinią - mam je 2 lata prawie i jestem bardzo zadowolony - teraz wychodzi wersja z zasilaniem z usb to jeszcze mniej kabla będzie ale na razie w USA
 

jaro83elo

New member
Mam mały dylemat które słuchawki będą lepsze Sharkoon x-tatic digital czy Turtle Beach PX5
Zależy mi jak na najlepszym dźwięku w grach na PS3

Proszę o pomoc bo mam mały mętlik w głowie.
 
Do góry