Słuchawki do 250zł nauszne iPhone/laptop

Stolar9

New member
Witam, na wstpie zaznacze ze jestem kompletnym laikiem w dziedzinie sluchawek.
Chcialbym kupic sluchawki do 250zl, mialyby one sluzyc glownie do sluchania muzyki na iPhone oraz do pracy na laptopie. Zalezy mi na jakosci dzwieku. Co ciekawego moge dostac na naszym rynku w ten przecietnej cenie ?:smile:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rudy_stp

New member
Co prawda moja wypowiedź Cię zapewne nie przekona bo mam znikomą ilość postów ale poleciłbym Creative Aurvana Live (kupiłem już trzecią sztukę, bo poprzednie w różnych okolicznościach ulegały zniszczeniu). Nie wiem co mają takiego te słuchawki ale mi pasują idealnie i mimo licznych prób z droższymi Sennheiserami itd.(hd 555 zresztą leżą sobie obok nieużywane) ciągle wracam do Creative.
 

kolechowicz

New member
Jakiś czas temu stałem przed podobnym wyborem tyle tylko, że rzadko smartfon a głównie laptop i amplituner.
Zastanawiałem się nad AKG K520 jak kolega poniżej radził ale wybrałem używane AKG K540 i jestem mega zadowolony (przede wszystkim wygoda dużo większa bo słuchawki wokółuszne) dźwięk moim zdaniem też lepszy jakość wykonania bardzo dobra.
Co do minusów to jako słuchawki mobilne mogą męczyć długością kabla 3m oraz rozmiarami.
Jednak mimo to polecam bo warto.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponieważ sam o to prosił, jak masz jakieś zapytanie nie odnoszące się do tematu to go nie zaśmiecaj tylko zapytaj przez PW
 

maxan

New member
Bez reklam
jeśli nie przeszkadza Ci kabel i masz konsolę (xbox'a) polecam Tritton Detonator - główna zaleta to uniwersalność
 
Do góry