Sluchawki do 150 zl - jakie?

maks028

New member
Witam, Chcialbym kupic sluchawki: zamkniete lub w drodze wyjatku polotwarte , przeznaczenie : Tv,muzyka,czasami komputer . Wiem ze za ta kase nie kupie nic super , ale prosze o jakies propozycje , zeby nie kupic jakiejs totalnej lipy ... Dzieki za wszystkie propozycje i szybkie odpowiedzi :) .
 

maks028

New member
A co z modelami : sennheiser hd201 (z tego co pisza na roznych stronkach to sie je chwali ) , lub Philips SHP 2700 (mialem sluchaweczki tylko ze model 2500,ale nic szczegolnego) ? Moze mial ktos z nimi stycznosc ? dzieki .
 

pedro1

New member
W muzyczny pl są do wyrwania za 81 PLN.
Ze strony producenta są w trzech wersjach:
HD681 oferuje głębokie basy;
HD681F ma płaską charakterystykę częstotliwości;
HD681B są zrównoważone i mają mocne uderzenie basu
 

kwasior21

New member
Doloz 20 zl i kup Creative aurvana live!. Zamkniete, piekny czysty dzwiek .... sa troche trudne do napedzenia ale wydaje mi sie ze to najlepszy wybor.

Pozdrawiam.
 

maks028

New member
Dzieki Wszystkim za odpowiedz , na razie z tego co by Mnie interesowalo to :
Sennheiser hd201
AKG K44 v2
KOSS UR40
Phillips SGP-2700
-lub w drodze wyjatku SUPERLUX HD681 jak kolega zaproponowal wyzej .
Jestescie w stanie Mi pomoc i ocenic ktore sa ok. , a na ktore nie ma sensu wydawac kasy . Bardzo prosze o pomoc , poniewaz siedze nad kompem juz caly weekend i przegladam rozne Fora i mam niezly metlik w glowie .

Dzieki z gory :)
 

maks028

New member
A wiec wybralem jednak SUPERLUX HD681 ze wzgledu na cene oraz parametry tych sluchawek . Mam nadzieje ze sie nie zawiode . Dziekuje za wszystkie opinie i porady :) . Temat do zamkniecia :)
 

maks028

New member
Suprelux :)

Musze powiedziec ze zostalem milo zaskoczony , sluchawki dzialaja do dzisiaj :) ... Jesli chodzi o wykonanie sluchawek nie jest zle , powiedzialbym nawet ze niezle to wyglada ;) ... Pomimo malych wypadkow typu upadki z wysokosci oraz przypadkowe pogryzienie przez psa funkcjonuja i jeszcze ani ryzu sie na nich nie zawiodlem .. Sluza mi przewaznie do sluchania filmow oraz do gry na pc.. W tej cenie nie dostalbym takiej jakosci , za taka cene .... dzieki wszystkim za pomoc :))))
 
Do góry