sluchawki 5.1

wowrin

New member
witam mam maly problem chce kupic sluchawki bezprzewodowe sony mdr-ds7000 czytalem troche o nich ale nie jestem pewien czy to sa sluchawki 5.1 czy daja taki dzwiek. szukam bezprzewodowych sluchawek 5.1 czy ktos mugl by mi doradzic jakie kupic.
 

maks_08

New member
A określ coś więcej:

Ile max. chcesz wydać, do czego potrzebujesz tych słuchawek i jaki mają być - otwarte czy zamknięte.

Ze swojej strony polecam słuchawki PHILIPS SHG 8100 - chyba najlepsze z jakimi miałem do czynienie - oczywiście wszystko zależy od preferencji jeżeli chodzi o gry i filmy istny kosmos. Jakbyś coś więcej chciał wiedzieć to daj znać.
 

tolek_88

New member
a ja się podepne pod temat? Jak się tego używa? Mój ampli ma wyjście stereo, więc nie podłącze słuchawek 5.1. Czy do tego potrzebny jest amp z wyjściem cyfrowym, czy się to podłącza bezpośrednio do dvd? Potrzebuje słuchawek, bo żona krzyczy, że dziecko obudzę, i właśnie nie wiem jakie kupić...
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Kup kolego Philipsy 1500U z bazą.
Będziesz Pan zdowolony.
Poszukaj na tymforum wątku o tych słuchwkach bo już nie chce mi się tyle rzy powtarzać.
 

wowrin

New member
jesli chodzi o sluchawki bezprzewodowe to cena nie gra roli maja byc poprostu dobre i najlepiej 5.1 lub wyzej chce kupic raz a dobrze
 

Smartek

New member
Lepszych niż Philips HD1500U nie znajdziesz.
Mam dwa zestawy. Oba grają NIESAMOWICIE, te słuchawki to już legenda.
Problem w tym, że nówek już raczej nie dostaniesz, ale na Allegro pojawiają się co jakiś czas ładne używki :). Ceny od 400 do około 700 zł, zależy jak się uceluje. Ja jeden zestaw kupiłem za 600, drugi za 450 :).
Oglądam na nich z ojcem filmy od bodajże 2 miesięcy, polecam!
 
Do góry