Słaba jakość polsatu cyfrowego na tv lcd lg 32" LC41 POMOCY !!!

marsu20

New member
Witam :eek:
Kupiłem zestaw polsatu cyfrowgo i na moim tv 32" LG 32LC41 jakość jest żenująca. Widać pixele i obraz wygląda jak by miał małą rozdzielczość.
Mój tuner polsatu to Echostar DSB 717 niestety ma tylko wyjście SCART. Słyszałem ze polsat daje słabej jakości kabel Scart.
Czy podłączenie kablem
SCART (EURO) --> 3 x RCA (CHINCH)
RGB np. takim:
www.allegro.pl/item309594695_scart_3rca_2m_rgb_y_pb_pr_24k_ofc_gwar_fv.html
coś pomoże, może jakieś inne rady, bo już jestem załamany, umowa na dwa lata podpisana
:(.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź
:eek:k:
 

tomicher

New member
niestety obawiam się że sposób podłączenia i źródło sygnału uniemożliwia poprawienie jakości obrazu do żądanego przez ciebie poziomu...
 

111112

New member
Polsat cyfrowy, Nie może przy takim być lepszy obraz bo przez takie wyjście nie będzie lepszego obrazu. Mogę się tylko domyśleć że żaden program w cyfrowej jakości nie był wykupiony. Mam tylko złą rade albo wykupić pakiet na HD programy albo powrót do starego telewizora crt.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najpierw poczytaj forum. Nie łap się za najtańszy telewizor LCD.
Musisz takie oczekiwania jaką kasę wydałeś.
Nie możesz od małego Fiata wymagać żeby jechał tak szybko ja F1 czy żeby zabierał 8 osób.

Lepiej sprzedaj na allegro swojego faworyta. Kup dobry telewizor na raty i ciesz się wraz z innymi którzy dzięki członkom forum nie daj sie nabrać na super ofertę cenową zapominając o tym że cena to nie wszystko.
Za radość warto dopłacić - choćby w kredycie.
 
Do góry