Skromny zestaw do 800zł

michu98

New member
Witam!
Potrzebuje skromnego zestawu 5.1 w cenie do 800zł, główne przeznaczenie to dotwarzanie divixów z napisami txt, musi obsługiwać bez problemu polską czcionke.

Wiem że to mała kwota, ale myslę że do oglądnięcia filmu od czasu do czasu wystarczy, na pewno będzie lepiej niz na głośnikach ze starego CRT ;]

Zasytanawiałem się nad JVC TH-G60 lecz nie mam 100% pewności jak jest z napisami. Może inne propozycje? W przyszłości chciałbym DVD zmienić na nagrywarke DVD z hdd.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mam opinie użytkowników . Twierdzą że czyta wszystko;
http://www.jvc.pl/product.php?id=TH-G60E&catid=100006
113955_th-g60_e.jpg

System kina domowego odtwarzający pliki DivX/XviD, wyposażony w załącze HDMI, up-converter 1080p oraz złącze USB
 

michu98

New member
Dostałem odpowiedź od JVC, bez problemu obsługuje txt z polską czcionką, menu odtwarzacza w języku polskim.

Nie będzie problemu, gdy w przyszłości chciałbym do tego zestawu dokupić nagrywarkę z HDD?
 

-mila-

New member
michu98 napisał:
Nie będzie problemu, gdy w przyszłości chciałbym do tego zestawu dokupić nagrywarkę z HDD?
też chciałbym poznać opinie w tej sprawie,
zastanawiam się nad zakupem tego kina (JVC TH-G60), póki co wystarczy mi funkcja odtwarzania płyt. Ale zapewne za jakiś czas będę chciał dokupić nagrywarkę DVD. Czy nie będzie problemu z podłączeniem nagrywarki, kina i TV tak aby wszystko razem współpracowało i aby nie było potrzeby przepinania kabelków podczas użytkowania?
 

gelevra

New member
Lg 503 TH

Ja od siebie polecam kino domowe LG 503 TH :) mam go od jakiegoś miesiąca...i czyta divxy z napisami ( nawet z pendriva) , czcionka jest dostatecznie duża , a dźwięk rewelacyjny. Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie tego kina , to chętnie odpowiem :) Pozdrawiam, Kamil
 

bagiennik

New member
Bez reklam
LG 503 TH i JVC TH-G60 to jest ten sam sprzęt, róznią się tylko "Designem" :]
JVC jest jednak chyba mniej brzydki i bardziej praktyczny bo plastik jest w wersji mat ;) Z napisami sobie radzą, i to faktycznie chyba najlepszy sprzęt w tej klasie, dużo tego sprzedajemy i nie ma zadnych reklamacji :)
 
Do góry